Dabur

Ár:   2149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 2149 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rori, Módosítva: 2012. március 26.

Lelőhely:   bioboltok, DM
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 2149 Ft

Regeneráló hatású készítmény töredezett, száraz, fénytelen, festett, dauerolt haj ápolására.Csökkenti a környezeti ártalmak, a festés, a dauer káros hatásait, ápolja a hajat és a fejbőrt, elősegíti a haj növekedését. Kúraszerũ használata során haja rugalmas, selymes fényũ lesz. Különleges összetétele révén a fejbőrbe jutva javítja az agy mũködését a brahmi-tartalomnak köszönhetően. A henna természetes gombaölő hatású, egészségesen tartja a fejbőrt, segít megelőzni a hajhullást és egészségessé, fényessé teszi a hajat. A neem antiszeptikus hatásának köszönhetően segít megakadályozni a fertőzéseket, a korpa megjelenését a fejbőrön, továbbá megelőzni a hajhullást és a korai őszülést. A citrom szintén hatékony a korpaképződés és a hajhullás megelőzésében, és szép fényt ad a hajnak.

Ár: 2149 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Sofia1976

2014. október 11.

Nekem a szezámos, mandulás van és tényleg csodaszer. Dúsítja a hajam és erősíti is. Kaptam nem tudom az árát sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

BonnyBunny

2014. augusztus 20.

Hát nagy reményeket fűztem hozzá, 2x használtam, de nekem viszketett a fejbőröm tőle, és nagyon macerásnak tartom a használatát :( Megválnék tőle, még a 3/4-e benne van, meg is hirdettem itt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

beautifullife

2014. május 18.

Én fejbőrre és teljes hajhosszra nem használom csak hajvégápolóként PaperMamához hasonlóan. Ezt a pici kiszerelést sajnálom a hosszú hajamra, arra ott van az Amla Gold olajuk.
Igazából nagy munkája nincs, mert se kémiai-, hő-, vagy fizikai gyötrés nem éri a hajamat, de azért kell valami olaj a végébe mindenképp, mert nekem nem zsírosodik olyan könnyen a rőzsém és van, amikor heti egy hajmosást is kibír. Ezzel nincs problémám csak természetesen egy hét alatt van alkalma bőven bolyhosodni és száradni. Hajmosás után szoktam egy keveset száraz végekbe masszírozni és azt hiszem jól végzi a dolgát. Puha lesz tőle a hajam, bár egy hetet nem bír ki utóápolás nélkül, de ezt nem is várom tőle. Minden második nap masszírozok a végébe belőle és nem nehezíti el a hajamat, nem képez réteget rajta, hanem tökéletesen beszívódik és nem is zsírosodik tőle jobban. Az illata nekem tetszik, sokkal kellemesebb, mint az amlának..attól már közel rosszul vagyok, pedig a flakon 3/4-e megvan még.
Tehát így, hogy csak hajvégápolásra használom, nagyon sokáig elég lesz és gazdaságos is. :) Valószínűleg újravásárolom, mert nem látok konkurenciát. Az Alverde hajvaját szoktam még így használni, de azt nem érzem versenytársnak, mert abból is mindig lesz a polcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

megalomán

2014. március 5.

szerintem szuper sokat segített a hajamon, a körúton nyílt egy bio bolt, ahol személyesen és honlapjukon is a muli-vitamin.hu ott lehett kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

PaperMama

2013. május 31.

Már régóta szerettem volna egy természetesebb, szilikonmentes hajvégápolót, de a natúr olajakkal mindig az a bajom, hogy sehogy se szívódnak be, akár milyen kis mennyiséget használok, és akár mennyi ideig hagyom rajta. Ezzel az olajjal is vigyázni kell, de azért kb egy teáskanálnyi mennyiséget egyenletesen eloszlatva a hajvégeken szépen magába szív. Előtte azért nem árt, ha szintén vmilyen semleges samponnal mosunk hajat, mert én azt vettem észre, hogy mikor egy szilikonos fésülést könnyítő, hajban hagyható krémet tettem a hajamra, nem szívta be az olajat utána (gondolom a szilikon "lezárta" a hajszálakat). Nagyon jól hidratálja a hajvégeket, 3-4 nap után se szárad ki (lehet, hogy utána se száradna ki de mivel 3-4 nap után már hajat mosok ezért ezt nem tudom:)). Egyelőre csak így hajvégápolónak használtam, pakolásként még nem, de tervezem azt is kipróbálni. Olyan szép selymes puha lesz tőle a haj, és az az illat!!! Nagymamám kókuszkockájára emlékeztet :) Imádom. Eddig bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

diahlin

2013. április 24.

Ez egy szuper jó kis termék. Finom illata van és nem lesz tőle csöpögős a hajam, így fent tudom hagyni egész éjszakára.Reggel csak kimosom (nekem egy samponozással is kijött a hajamból), aztán szárítás előtt kenek még belőle pár cseppet, és az eredmény puha és fényes haj. Nálam ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.

Sindy6

2013. április 20.

Nagyon imádom az illatát, nagyon jól hidratál, és én amikor kimosoma hajamból, utána is kenek rá még egy kicsit az illatfelhő miatt. Legszívesebben megenném. Nekem olyan citromos -kókuszis, pina colada illatú. Am... amióta ezt használom úgy tűnik, hogy ahogyan lenő a hajam, mintha az eredeti hajszínem is sötétedett volna. Szerintetek vagy én vaksizok?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

wadcycus

2013. április 13.

Nekem nagyon durván roncsolt volt a hajam,de miota használom ezt az olajat(hetente egyszer,fél éve) azóta nagyon sokat javult! Mindenkinek csak ajánlani tudom,és nem cserélném le semmire. Az én hajam tökéletesen beszívja,egész éjjelre rajta szoktam hagyni!:) Tényleg jó!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

cyliwee

2013. március 25.

hát nekem nem szívta be:(most mostam le és nem jött ki belőle...pedig 3x is megmostam...:@
nekem nem ilyen van mint a képen ,átlátszó flakonban van.az előbb olvastam egy hozzászólást Andi17,azt írta hogy "szilárd" az állaga hát az enyém olyan mint a víz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 25.

Andi17

2013. március 11.

Megvettem a kókuszosat, ami abszolút nem mondható büdösnek, sőt kimondottan kellemes illata van. Először, amikor kinyomtam a kezembe szilárd állaga volt, de a kéz melegétől pillanatok alatt olajos lesz, amit nagyon könnyű belemasszírozni a hajba és a fejbőrbe. Én egész éjszaka hagytam hatni, és szinte látszott ahogy a hajam issza be az olajat, így tettem még rá és reggelre csakugyan felszívta. A hajam mosás után gyönyörű lett, a szálkásodás láthatóan javult, szép selymes, puha és fényes és a színes is élettel telibb, amit az olajban levő hennának tudok be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 11.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Azadirachta Indica (Neem) Oil

A neem olaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Az indiai köszméte (Phyllanthus Emblica) néven ismert amla, egy C-vitaminban kiemelkedően gazdag ehető gyümölcs. A növény minden részét felhasználják, gyümölcse mellett magját, gyökerét, levelét, kérgét széles körben alkalmazzák. A kozmetikában a gyümölcse használatos, firssen és szárítva is. Paula Begoun szerint a gyümölcs kivonata antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik. A truthanaging ezen kívül úgy tudja, hogy az amla szabályozza a bőr melanin termelését, csökkenti öregségi foltok kialakulását és gátolja a leégést.

Gyömbér-féle kivonata,  trópusi dísznövény. Illatos anyagai miatt Indiában illatszer és vallási ceremóniák füstölője, Pandzsábban a dohányt szagosítják vele. Ayurvedás gyógynövény: daganatok, sárgaság, epe- és gyomorbajok, szív- és vesebaj, emésztési zavar, szédülés, vérhas, ideg-, elmebajok, tüdővérzés és genny, aranyér, nehézlégzés, hasmenés ellen használják. Magas vérnyomás, láz, meghűlés és influenza ellen ma is használt. Nem találni információt arról, hogy mire való a kozmetikumokban. (Forrás: Benedek István: 160 tibeti gyógynövény című könyve)