Daiso Japan

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   70 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: negiluy, Módosítva: 2015. június 6.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Méregtelenítő arctisztító hab

Faszén tartalmával mélyen tisztítja a pórusokat, eltávolítja a felesleges olajat, szennyeződéseket.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

GNóri

2015. szeptember 22.

Ezeket a Daiso termékeket nagyon hypeolják, úgy reklámozzák, hogy Japánban a best sellerek, a japán nők kedvencei..ezért nagy lelkesedéssel vártam ezt a lemosót és a lehúzható maszkot. Ez az arctisztító kiszerelést tekintve meglepően kicsi, de mivel habzó lemosó, így nagyon kevés mennyiség is elég belőle. A színe szürkés, arcmosáskor fehér habbá változik. Az illata nagyon erős, nekem ez nem igazán tetszik benne. A sminket leszedi, de úgy nem látom kicsattanóan tisztának az arcom, mint más lemosók használata után. Egy átlagos arctisztítónak mondanám, szerintem nem éri meg ~1500ftért megrendelni az ebayről, és aztán még hetekig várni is rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.