Dalan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2021. október 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

2021-ben megújult összetétel!

Az olívaszappanokban szerzett 70 év tapasztalattal megalkottuk Önnek olíva olajos hidratáló krémünket, melyet a Dalan minőséggel garantálunk. Aegan olíva olajból készítettük hidratáló, gyorsan felszívódó formulájú krémünket normál és száraz bőrre. Az olíva olaj magas E-vitamin tartalma táplálja és revitalizálja bőrét, azonnal puhává és rugalmassá varázsolja. Az olíva olajban található antioxidánsok megvédik bőrét a mindennapos külső hatásokkal szemben.

Luller

2021. október 11.

Az egész termékcsaládot megújították és most már Paraben, SLS és PEG mentes az összes termékük. Így most már igazán szuper kis termékcsalád. Ár/érték arányban hibátlan! Nekem A krém! Az illata csodálatos, sokáig érződik. Nagyon jól beszívódik, ami érdekes, mert elég masszív krémnek tűnik, mikor az ember kinyomja. Aztán, mikor elkenem, már jóval finomabb,vizesebb lesz az állaga és könnyen szét lehet oszlatni. Nem tudom, régen milyen volt ez a termékcsalád, mert csak 2éve ismerem a krémjüket, amit németországból kaptam. Itthon sehol nem találtam, aztán ráleletem egy webshopban, olyan kedvező áron, hogy el sem hiszem. Így egy egész csomagot rendeltem, benne tusfürdő, sampon, balzsam, egy 250ml es testápoló, kézzel készített szappan és folyékonyszappan, plusz kértem mellé biztonságból még egy250 mls krémet 😊 Ez az egész csomag nem volt összesen 5000 huf!!! A többi terméket még nem próbáltam, de ha azok is ilyen jók, mint ez a krém, akkor tuti ez a termékcsalád lesz a kedvencem. Jelenleg az egyetlen bajom vele, hogy van benne pálmaolaj. Sajnos. Ha az sem lenne benne, úgy lenne a tökéletes számomra. De a hatása, az illata és az ára kárpótol. Annyira friss, kellemes tisztaság illata van. Hmmm. Régi Fa, vagy Amo szappan jut eszembe az illatáról. A szappanokat sosem bírtam amúgy, mert mind szárítja a bőröm. De gyerekkoromban a ruhák közé is szappant tettünk, meg amúgy is sokkal nagyobb értéke volt a szappanoknak, mint most. Akár ajándékba, akár saját célra vette az ember, mindenki örült nekik. Na, majd kipróbálom ennek a termékcsaládnak a kézzel készített szappanát is, remélem az nem fog szárítani. Összességében csak ajánlani tudom ezt a krémet, én arcra is használom. Remélem az adminok hamarosan javítják az összetevőit, mert így, ahogy most látszik, tényleg nem túl kecsegtető. Köszi Dalan, hogy ujítottál, így nekem tökéletes lett! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 11.

dorakrem

2019. január 26.

Jó kézkrém, ár érték arányban kitűnő, jól hidratál és könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

Jó kézkrém, ár érték arányban kitűnő, jól hidratál és könnyen beszívódik.

Lettih

2018. szeptember 10.

finom az illata, de egyszerűen nem szívódik fel, fehér réteg marad a testemen, akármeddig kenegetem, pedig nagyon ki van száradva a bőröm

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Ella

2018. július 27.

Rokontól kaptam. Az illata nagyon jó, gyorsan beszívja a bőr a krémet, kellően hidratál. Szívem szerint 5 csillagocskát adnék neki, de ötféle parabén van benne. :( Mindenhol a xenoösztrogének...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Miharu

2018. február 18.

Könnyen beszívódik, puhítja, hidratála a bőröm. Nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Könnyen beszívódik, puhítja, hidratála a bőröm. Nekem az illata is tetszik.

Hilarie

(!)
2017. április 20.

Nagyon jó kézkrém. Gyorsan beszívódik, mégis jól hidratál. Az illata nekem bejön, de lehetne kicsit visszafogottabb. Szeretem, viszont a sok "piros pöttyös összetevő" miatt nem adok 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Nikola91

2015. november 16.

Nagyon jó, gyorsan beszívodik és mennyei az illata! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 16.

Nagyon jó, gyorsan beszívodik és mennyei az illata! :)

prehalekjudit

2015. szeptember 24.

Találomra vettem az oliva miatt és tetszett hogy kézre-testre jó,az ára is egész jó.
Az illatát meg kell szokni,de nagyon jól és gyorsan beszívódik.
Ápolja a körmöket is,azóta kevésbé törékenyek a körmeim.
meg vagyok elégedve vele,viszont az összetevőin ledöbbentem,ezért adtam 4 csillagot,és nem biztos hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Az illatát meg kell szokni,de nagyon jól és gyorsan beszívódik.
Ápolja a körmöket is,azóta kevésbé törékenyek a körmeim.

manna8410

2013. június 5.

Hamar beszívódik,sokáig puha marad a kéz tőle,nagyon jó illatú-és kevés is elég belőle. Amit egy kézkrémtől várunk,maximálisan teljesíti.-ja és olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 5.

Vikita24

2013. január 9.

Szeretem az illatát, hamar beszívódik, hidratálja a kezeket. De nem túl szépek az összetevők, így csak három csillag jár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.