Dalan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2017. április 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Dalan d'Olive - Olive Oil moistrurizing cream hand & body

Az olívaszappanokban szerzett 70 év tapasztalattal megalkottuk Önnek olíva olajos hidratáló krémünket, melyet a Dalan minőséggel garantálunk. Aegan olíva olajból készítettük hidratáló, gyorsan felszívódó formulájú krémünket normál és száraz bőrre. Az olíva olaj magas E-vitamin tartalma táplálja és revitalizálja bőrét, azonnal puhává és rugalmassá varázsolja. Az olíva olajban található antioxidánsok megvédik bőrét a mindennapos külső hatásokkal szemben.

dorakrem

2019. január 26.

Jó kézkrém, ár érték arányban kitűnő, jól hidratál és könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

Jó kézkrém, ár érték arányban kitűnő, jól hidratál és könnyen beszívódik.

Lettih

2018. szeptember 10.

finom az illata, de egyszerűen nem szívódik fel, fehér réteg marad a testemen, akármeddig kenegetem, pedig nagyon ki van száradva a bőröm

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Ella

2018. július 27.

Rokontól kaptam. Az illata nagyon jó, gyorsan beszívja a bőr a krémet, kellően hidratál. Szívem szerint 5 csillagocskát adnék neki, de ötféle parabén van benne. :( Mindenhol a xenoösztrogének...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Miharu

2018. február 18.

Könnyen beszívódik, puhítja, hidratála a bőröm. Nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Könnyen beszívódik, puhítja, hidratála a bőröm. Nekem az illata is tetszik.

Hilarie

(!)
2017. április 20.

Nagyon jó kézkrém. Gyorsan beszívódik, mégis jól hidratál. Az illata nekem bejön, de lehetne kicsit visszafogottabb. Szeretem, viszont a sok "piros pöttyös összetevő" miatt nem adok 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Nikola91

2015. november 16.

Nagyon jó, gyorsan beszívodik és mennyei az illata! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 16.

Nagyon jó, gyorsan beszívodik és mennyei az illata! :)

prehalekjudit

2015. szeptember 24.

Találomra vettem az oliva miatt és tetszett hogy kézre-testre jó,az ára is egész jó.
Az illatát meg kell szokni,de nagyon jól és gyorsan beszívódik.
Ápolja a körmöket is,azóta kevésbé törékenyek a körmeim.
meg vagyok elégedve vele,viszont az összetevőin ledöbbentem,ezért adtam 4 csillagot,és nem biztos hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Az illatát meg kell szokni,de nagyon jól és gyorsan beszívódik.
Ápolja a körmöket is,azóta kevésbé törékenyek a körmeim.

manna8410

2013. június 5.

Hamar beszívódik,sokáig puha marad a kéz tőle,nagyon jó illatú-és kevés is elég belőle. Amit egy kézkrémtől várunk,maximálisan teljesíti.-ja és olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 5.

Zomding

2013. január 9.

Szeretem az illatát, hamar beszívódik, hidratálja a kezeket. De nem túl szépek az összetevők, így csak három csillag jár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 9.

Alkoholok: Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Dicaprylyl Carbonate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Sodium Polyacrylate, Olive Oil PEG-7 Esters
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Olive Oil PEG-7 Esters
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Ceteareth-12, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, DMDM Hydantoin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.