Damona

Ár:   2439 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kaposztamester, Módosítva: 2017. március 3.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Ördögnyelv (glükomannán) kivonatot tartalmazó étrend-kiegészítő kapszula.

Étrendkiegészítő-fogyást segítő termék .

kaposztamester

2016. szeptember 16.

Nekem nagyon bevált .Étkezés előtt szoktam bevenni .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Nekem nagyon bevált .Étkezés előtt szoktam bevenni .