Dance Legend

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LenAdam, Módosítva: 2014. október 22.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az AquaGenetic egy természetes, vizes alapú körömlakk. Megvédi körmöket a környezeti hatásoktól. A holografikus lakkok alá használva intenzívebb hatás érhető el.

LenAdam

2014. október 4.

Akkor rendeltem, amikor a Top Prismatic-ot. Szerettem volna már kipróbalni egy aqua base lakkot. Az Nfu Oh-éra nem volt lehetőségem és olyan nagy eltérés nem volt a kettő ára között mindent egybevetve. Nekem nagyon tetszik ez az alap! Az illata is kellemes, nincs tipikus körömlakk szaga. Olyan gyümölcsös szerű. Az állaga abszolút megfelelő, jó lehet kenni, gyorsan szárad. Ha holo lakk alá használtam, akkor kiegészítem a véleményem. Addig megelőlegezem az 5*-ot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 4.