Dance Legend

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LenAdam, Módosítva: 2014. október 13.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Top Prismatic egy holografikus topper. Az alapszínre rákenve holo hatást lehet elérni vele már egy rétegben is.

Lina14

2017. január 21.

egyszerűen gyönyörű, nagyon szeretem használni, szinte hipnotizáló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

egyszerűen gyönyörű, nagyon szeretem használni, szinte hipnotizáló!

CzFru

2017. január 20.

Szép, de picit trükközni kell vele, hogy megfelelő vastagságban, egyenletes eredményt érjünk el vele. Az árát teljesen megéri! Én világosabb színeken használom csak, mert a sötéteket túlságosan "befedi", akár el is rontja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

jacint1111

2016. április 25.

Tökéletes! Nem csak úgy ímmel-ámmal hasonlít, meg csillog kicsit mint más holo fedőlakkok, hanem, ahogy előttem is írták, bármire kenem, úgy holózik, mint egy tisztességes, jó minőségű holo lakk :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

jucimuci

2016. január 22.

Ez az egyetlen drágább lakkom, aminek beszerzése után egyáltalán nem éreztem lelkiismeret furdalást. Valami fantasztikus, bármire rákenem holozik, szikrázik a körmöm a napsütésben, és a neonok alatt. Önmagában is nagyon szép. Gyorsan szárad és a tartóssága is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Szaszmancs

2015. június 15.

Szerintem sokat elmond róla, hogy mióta megvan szinte mindenre fel akarom kenni és eddig minden színen nagyon tetszett, valóban gyönyörű fehéren is, de szerintem sötétebb színeken jön ki a holózása igazán. Én piros felett is meg voltam vele elégedve, bár az tény, hogy egy cseppet mindent elhomályosít, ennyi áldozatot kell hozni, cserébe a legunalmasabb lakkunkat is feldobja és ha napfény éri (lámpafényben is tündököl mondjuk), akkor le sem fogjuk tudni venni róla a szemünket. Frankenezésre is kiválóan használható. A lakk minőségével is minden rendben, hígabb állaga van, gyorsan szárad, az ecset korrekt, nem kopik gyorsan, fedőlakk viszont kell rá, mert nem szárad fényesre. Nagyon jó vételnek tartom, még azoknak is megérheti, akik amúgy nem szeretnek sok pénzt kiadni egy lakkért, mert ez annyira szuper és univerzális, hogy nem lehet nem szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

PolishEverywhere

2015. június 13.

IMÁDOM. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

IMÁDOM. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam:)

Ciiska

2015. február 18.

Imádom, a tökéletes holo topper. Már nagyon sokszor használtam, minden színen tökéletesen mutat. Pirosból mondjuk kissé rózsaszínt csinál, de a többi színen nem változtat. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

Orsi92*

2014. december 16.

Eddig csak fehér körömlakkra tettem, nagyon szép lett a végeredmény!
Karácsonyra tökéletes, de nyárra is, hisz napfényben is nagyon szép :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Eddig csak fehér körömlakkra tettem, nagyon szép lett a végeredmény!
Karácsonyra tökéletes, de nyárra is, hisz napfényben is nagyon szép :)

LenAdam

2014. szeptember 30.

A gyártó honlapjáról rendeltem egy alaplakkal együtt. Kicsit borsos volt az ára. Nálam bőven a lélektani ár felett volt így is, hogy eloszlott a szállítási költség. Egy egyszínű lakkért annyit nem adtam volna ki. Ez a lakk teljesen kihasználható, így megérte a kb. 3500 Ft-nyi árért (szállítással együtt) . IMÁDOM! Egy rétegben is látszik a holo hatás, kettőben mesés! Fehér lakkra próbáltam ki először és csak ámultam. :) Fedő lakkot nem használtam. Gyorsan szárad, a tartóssága is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 30.