Daniel Hechter

Ár:   4240 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2020. december 23.

Fejjegyek: levendula, bergamott, aldehidek, bazsalikom, üröm, kömény

Szívjegyek: zsálya, bors, jázmin, szegfű, jegenyefenyő, geránium

Alapjegyek: pacsuli, tömjén, cédrus, ámbra, pézsma, tölgymoha, bőr, kókusz

Daniel Hechter Caractere fújósok
Ár: 400 Ft, 600 Ft, 1000 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Rent25

2021. március 20.

Ez egy 1989-ben kiadott nagyon megosztó illat. Kb 5-6 éve vettem ismeretlenül egy aukciós oldalon, aztán éveken át sehol sem leltem rá, viszont az emlékezetemben nagyon mély nyomot hagyott, nekem nagyon tetszett. Szerencsére, már újra lehet venni. Nagyon jó a névválasztás, mert nagyon erős, karakteres illat. Őszi-téli napokra tudom elképzelni és nem a fiatalabb, inkább középkorúak illataként. Tipikusan az az illat, amit vagy kedvelnek, vagy nagyon nem. Nincs az arany középút. Nekem, egy nagyon 'tekintélyt parancsoló' illat. Nem lehet csak úgy elmenni mellette, az ember felkapja rá a fejét bármilyen értelemben is. Nem tucat illat és csak keveseknek lesz a kedvence. Hosszan tartó, (6-8 óra) illata van és ahogy telik az idő, úgy jönnek elő a különböző illatjegyek. Mintha egy articsókát elkezdenénk hámozni. Az eleinte erős, karakteres illat a nap végére édes, kellemessé változik. Nem hétköznapi, inkább bevállalós illat. Egyből megrendeltem, mikor újra felfedeztem. Örülök, hogy újra a kedvencek között lehet. Remélem, még jó sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.