Daniel Sandler

Ár:   €30   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Lolatapsi, Módosítva: 2019. május 20.

Ár:   €30
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyebb fedéssel rendelkező hidratáló alapozó, szinben hozzá illő korrektorral.

Omeli

2019. június 24.

Lolatapsi és az online review-k hatására én is megrendeltem a saját webshopukról a 'beige' árnyalatot. Fedése inkább enyhébb, max light-medium, de aki szereti a természetes no make-up make-up-ot annak tudom ajánlani. A hozzávaló korrektor pár árnyalattal világosabb, mint az alapozó. Mindkét termék könnyed textúrájú. Nem ül be a ráncokba. Ha sietek csak ujjal viszem fel és dolgozom el mindkettőt, ha picit erősebb fedésre vágyom akkor ecsettel. Egyetlen hátránya hogy csak 4 féle árnyalat létezik belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Lolatapsi

2019. május 17.

Teljesen véletlenül akadtam Daniel Sandler termékeire. Először a Watercolour Brush tetszett meg, és rendeltem belőle több árnyalatot, illetve egy itteni kedves felhasználótól is tudtam beszerezni egy másik árnyalatot.
Nagyon sok jót olvastam, láttam a termélkeiről, ezért gondoltam, kipróbálom az alapozóját.
Kedd este megrendeltem a honlapon és pénteken már meg is érkezett futárral a csomag.
4 árnyalatban létezik, én a másodikat, a Beige árnyalatot rendeltem a termék reviewk alapján és tökéletes lett a szin. NAgyon enyhe fedése van, de szépen tökéletesiti a bőrképet. A korrektora nem szárit, szép és elégséges a fedése, az alapo tartos, a hozzá tartozó szintelen puderrel fixálva az én T-zónában zsirosodásra hajlamos bőrömön.
Nem igér és nem is ad teljes fedést, ha nem ezt várjuk tőle nem érhet csalódás.
Nem ül bele sem a ráncokba, sem a pórusokba, nem folyik, nem kenődik és nem maszatolódik.
Az egyetlen hibája, hogy nem értem, Magyarországon miért nem forgalmazzák ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

Nem igér és nem is ad teljes fedést, ha nem ezt várjuk tőle nem érhet csalódás.