Daniel Sandler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: paaulaaa, Módosítva: 2016. június 17.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Daniel Sandler watercolour blush termékéhez megálmodott ecset de bármely folyékony pirosítóhoz tökéletes. Szintetikus anyagból, puha szálakkal.

Lolatapsi

2019. május 21.

Mielőtt megrendeltem, kipróbáltam a watercolourt másik ferde ecsettel, ami tomottebb, mint ez az ecset. Az működött úgy ahogy, de maradtam az ujjbeggyel való eldolgozasnal. Ez az ecset viszont azért működik jól a pirositoval amihez való, mert megfelelően lapos és a szélessége is ideális az arccsonton való eldolgozashoz. Ok, nem egy csodaszer, de ha valaki megteheti hogy ezzel teszi fel az egyébként ujjal is jól eldolgozhato termeket, akkor érdemes kipróbálni. Nekem könnyebb volt vele dolgozni mint más ecsettel és jobban illeszkedett az ovális arcformamhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.