Das Gesunde Plus

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   28 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Alpheta, Módosítva: 2013. június 19.

Kiszerelés:   28 db
Kategória:   Szépségvitaminok

Das Gesunde Plus aktív zsírmegkötő tabletta 28 db. orvostechnikai eszköz

Megköti a táplálékzsírokat. Enyhén laktató. A-, D- és E-vitamint tartalmaz. 100% természetes növényi kivonatból. Lipoxitral® hatóanyaggal. A Das Gesunde Plus aktív zsírmegkötő tabletta  Lipoxitral® hatóanyagot, egy klinikailag vizsgált és szabadalmaztatott élelmi rost készítményt, valamint esszenciális, zsírban oldódó A-, D- és E-vitaminokat tartalmaz. A szabadalmaztatott kapszulatechnológiának köszönhetően a Lipoxitral® hatóanyag, valamint a zsírban oldódó vitaminok célzottan, egymást követve válnak szabaddá. Az élelmi rost összetevő a táplálékzsírok egy részét megköti és zsír-rost-komplexummá alakítja. Egy stabil gél képződik, amely már nem szívódik fel, hanem természetes módon távozik a testből. Testmozgás és az igényeknek megfelelő, kiegyensúlyozott, kalóriaszegény táplálkozás mellett a zsírmegkötő tabletta természetes módon segíthet a testsúly szabályozásában. Nem tartalmaz állati eredetű összetevőket, hozzáadott szintetikus színezéket, aromát, sót és tartósítószert.

Összetevők: Egy tabletta tartalmaz:  Lipoxitral® szabadalmaztatott, szerves növényi anyagokból előállított élelmi rost összetevő. Segédanyagok: mikrokristályos cellulóz, tri-kálcium-foszfát, magnézium-sztearát, kroszkarmellóz-nátrium. Egyéb összetevők: A-vitamin acetát (retinol), D3-vitamin (kolekalciferol) és E-vitamin acetát (alfa-tokoferol)

Nancika

2016. június 21.

Még elég friss, hogy elkezdtem szedni, ilyenről csak komolyabb kúra után érdemes írni, de tényleg érezhetően csökkenti az étvágyat, és látható eredményt lehet vele elérni elég hamar. Igaz, nem vagyok egy hatalmas zabagép, inkább csak nasizni szoktam, illetve mindent eleve kalóriacsökkentett módban eszem (süti édesítővel, krumpli sütőben sütve stb), de látványos és jó a hatása. Mellékhatást pedig nem tapasztaltam eddig, de egy komolyabb kúra végeztével jelentkezem majd az update-tel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

farfalla24

2016. május 17.

Már egy ideje nézegetem ezt a terméket, és most (hogy jön a nyár) úgy voltam vele, hogy miért ne? Nem régen kezdtem el szedni és csak néhány plusz kiló leadásáról van szó. Minden étkezés után kell bevenni 2-3 tablettát, és naponta max. 6 db-ot lehet bevenni. Én csak egy napon egyszer veszek be 2 db-ot. Már egy hét után észrevettem a pozitív hatást: nem voltam annyira éhes, úgyh tuti van abban valami, hogy éhségérzetet csökkent. És látszott is, hogy laposabb a hasam. Semmi extra étrendet nem követtem, kb ugyanazt, mint előtte. Ez nem okozott nagy problémát, mert igyekszem figyelni mit viszek be a szervezetembe. A mozgással meg úgy vagyok, hogy ha van időm csinálom, de ha nincs, nem csinálok belőle problémát.

Összegezve
Pozitív: - hatásos, főleg ha valaki még komolyabban figyel az étkezésre és a rendszeres mozgásra
- huzamosabb ideig lehet szedni, és testsúly megtartásra is ajánlott (ebben az esetben csökkentett mennyiségben)
- nem tapasztaltam semmi rosszat a szedése alatt
Negatív: - elég hamar elfogy, ha valaki a napi max. 6 db-ot szedi és így már nem túl gazdaságos ( kb. 1800 Ft körül van, de 4-5 naponta újravenni azért...)

Csak azért 4* mert még nem régóta szedem, de úgy látom, hogy ez segíteni fog összeszedni magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Összegezve
- nem tapasztaltam semmi rosszat a szedése alatt