Das Gesunde Plus

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   28 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: paunemonika, Módosítva: 2016. július 25.

Kiszerelés:   28 db
Kategória:   Szépségvitaminok

Maxina

2016. november 22.

Ha nem sajnálod ennyiért kipróbálni akkor hajrá. Nekem semmi pozitív ,negatív tapasztalatom nincs vele ugyanis olyan érzetem volt mintha be se szedtem voltna. ( Aktívan sportolók 3kg plusz van rajtam ) Lelkes voltam 😂🤗 de semmi....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

adrikanemeth

2013. július 1.

Lányok, úgy vélem ez egy szuper termék! Mivel orvostechnika eszköz, ezért úgy gondolom hihetőek a betegtájékoztatóban leírtak. Én csak akkor veszek be belőle, ha szénhidrátban gazdag ételt eszem, azaz naponta egyszer, nagyon ritkán kétszer. Így a 28 darabos kiszerelés 3-4 hétig is elég.
Viszont, ahogy a betegtájékoztató is írja, tényleg rettenetes felfúvósát okoz a hozzászokás időszakában. Szóval, aki arra adja a fejét, hogy elkezdi a használatát, az számoljon azzal, hogy pár napig nem mehet emberek közé!!! És ez nem vicc! K.B.1 hetes használat után normalizálódik a helyzet, viszont addig meg kell birkózni a kellemetlenségekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.