Mivolis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   45 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2016. június 23.

Kiszerelés:   45 db
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Étvágy-kontroll kapszula.

Jelizz

2015. december 29.

valamit tényleg éreztem... csökkent az étvágyam és hirtelen 2 kg lejött, viszont az a hátránya hogy drága, és folyamatosan kell szedned vagy minden összedül :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 29.

szazsani

2015. március 20.

Up: tényleg sokat kell mellé inni szinte követeli a szervezetem mellé a sok folyadekot. Nem rossz de amint abbahagytam kezdődik elölről az éhség :P most sajna szünetet tartok meg nem vettem meg a kövi dobozt mert fogamzasgatlot szedek és nem akarom hogy interakcioba lépjenek egymassal. Majd tabiszunetben veszem meg a kövi dobozt :P

Én leárazva 2200-ért vettem az utolsó darabot, 3 napja szedem nekem segít mert tényleg vissza tudom fogni magam :))) sokat iszok mellette de van hogy egy étkezés kimarad annyira nem vagyok éhes. Ha elfogy a doboz majd akkor még pontosítom a csillagokat, de annyira örülök hogy végre nem tömöm magam és nincs állandóan farkaséhségem hogy egyelőre 5* ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

agica10

2014. május 17.

akkor álljon itt egy vélemény, agi.greendaygirl :) épp tegnap vettem meg a második dobozzal, hogy biztosan legyen nálam, amikor az első kifogy. tényleg működik, csak rengeteget kell mellé inni. mondjuk, másfél liter vizet én emellett úgy megiszom, hogy észre se veszem. tényleg kevesebbet eszem, sőt, egy-egy étkezést simán ki is tudok hagyni vele, a héten próbálgattam, azt találtam ki, hogy jövő héttől meg emellett csinálok egy zöldségdiétát (voltam metabolic typing mérésen, és kiderült, a gyümölcs-diéta nem nekem való, nem csoda, hogy semmit sem fogytam a gyümölcs alapú diétákkal). szerintem ez a termék minden diéta mellé jó, sőt, akkor is, ha a szokásos kajákat akarod enni, és fogyni, mert úgy kitölti a gyomrot a rost, hogy sokkal kevesebbet tudsz enni. kielégítő volt a válaszom? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 17.