Mivolis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alpheta, Módosítva: 2013. június 19.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Csontra, porcra és izületekre.

Az izületek nem csak idősebb korban játszanak fontos szerepet, gyakran fiatalabb korban is, sportolás, vagy túlsúly esetén nagyobb igénybevételnek tesszük ki őket. Az izület csontos és kötőszöveti elemekből épül fel. A csontokat és porcokat egy kötőszövetből álló izületi tok védi, az izületet pedig az izületi szalagok stabilizálják. A C-vitamin hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez, a normál kollagén képződéshez és ezen keresztül a porcok normál állapotának, működésének fenntartásához. A mangán hozzájárul a normál csontozat fenntartásához.

Összetevők: glükozamin-szulfát-kálium-klorid-komplexum (rákokból); tömegnövelő cellulóz; kondroitin-szulfát; C-vitamin; keményítő; tömegnövelő: polivinil-pirrolidon és hidroxi-propil-metil-cellulóz; E-vitamin; keményített repceolaj; csomósodást gátló: étkezési zsírsavak magnéziumsói és szilícium-dioxid; cink-oxid; mangán-szulfát; színezőanyag: vasoxid és vas-hidroxid; B6-vitamin; réz-szulfát; folsav; nátrium-szelenit; B12-vitamin.

Hatóanyagok 1 tablettában (RDA%* felnőttek számára ajánlott napi bevitel): glükozamin-szulfát: 750 mg, kondroitin-szulfát: 100 mg, C-vitamin: 45 mg (56%), E-vitamin: 15 mg α-TE (125%), B6-vitamin: 3 mg (214%), B12-vitamin: 1,5 μg (60%), folsav: 200 μg (100%), cink: 5 mg (50%), mangán: 2 mg (100%), réz: 750 μg (75%), szelén: 25  μg (45%)

Malachite

2020. február 13.

Tévedés ne essék, ez egy kitűnő termék, kitűnő áron.
Rendszeresen futok, amit a térdem a szedés előtt nemigazán fogadott kitörő örömmel, pedig gépen futottam, profi cipőben, bemelegítve, túlsúly nélkül.... és mégis. Egy havi adag beszedése után vettem észre, hogy jelentősen csökkent a ropogás, a sajgás, húzódó, feszülő érzés, a fájdalom pedig egész egyszerűen megszűnt.

Édesanyámnak sokszor műtött, műszalagos térde van, és régóta kínlódik vele, ráadásul túlsúlya is van rendesen. Néhány hónapja kitartóan hordom át neki, hogy tessék beszedni, ígérem jó lesz! Legutóbb megjegyezte, hogy ő lepődött meg a legjobban, de jelentősen csökkent a fájdalom, a diszkomfort érzet, nem "megy ki" annyit a térde ahogy ő mondta, sokkal jobban bírja a sétákat a kutyussal. Összességében csillagos ötöst adott rá, ár-érték arányban verhetetlen, és a 4-5000 forintos nagy nevű konkurencia sem tudott többet nyújtani.

u.i.: a Das Gesunde Plus helyett új márkanéven, Mivolis-ként kapható!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Tévedés ne essék, ez egy kitűnő termék, kitűnő áron.

u.i.: a Das Gesunde Plus helyett új márkanéven, Mivolis-ként kapható!

lenochka

2019. november 25.

Már többször megvettem a terméket, és újra meg fogom vásárolni. Az ízületi fájdalmaimat elmulasztotta.
A gyógyszertár márkás termékei elbújhatnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

A gyógyszertár márkás termékei elbújhatnak.

Guffyyy

2016. november 21.

Nekem ez a termék nagyon jól bevált. Évek óta tartó térdproblémákra kezdtem el szedni, miután mindenféle drágább és olcsóbb készítményen túl voltam már, sikertelenül. Minden évben előjön újra a térdfájásom, de mire beszedem az egész levelet, teljesen elmulasztja. Volt egy korábbi változata ami még hatásosabb volt, kicsit hamarabb segített, de ez is nagyon jól teszi a dolgát, és az ára is nagyon kedvező. Már ajánlottam pár ismerősömnek is, hasonlóan jó véleménnyel voltak róla ők is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

kovacsrekaa

2015. június 30.

Óha.. akkor én leszek az, aki a termék csillagait le húzza...
Sajnos, 19 éves koromra sikerült nagy túlsúlyt felszednem, 131 kg voltam. Ezt megelégeltem, és elkezdtem diétázni és edzeni. 1 év alatt 54 kg-t adtam le. Előtte is fájt a térdem, de a fogyásom után illet vezetés és munka.. Gyakorlatilag tönkre tettem magam. Eddig a biotech usa termékét szedtem, de az gyorsan fogy illetve drága.. 5000Ft, így gondoltam keresek egy olcsóbb terméket. dm-ben vásároltam, amikor ott volt ez előttem 999 Forintért. Meg is vettem. 1 levelet elfogyasztottam. Ugyan úgy recsegek, ropogok és fáj mindenem.
Olyan hölgyeknek/uraknak akiken nagy túlsúly van és azért, vagy épp túlsúlytól szabadulnának és edzenének, vagy fizikai munkát végeznek, azoknak nem ajánlom mert nem hatásos.
A második levelet is be fogom szedni, sajnálom kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Óha.. akkor én leszek az, aki a termék csillagait le húzza...
A második levelet is be fogom szedni, sajnálom kidobni.

Zatanii

2014. július 17.

Miután már 20 évesen sikerült "tönkretenni" a térdizületeimet, időszakonként megfájdul, például ha front jön vagy elkezdek tornázni, guggolásokat csinálni. Mivel legutóbb már annyira fájt, hogy a szokásos napi futásra sem bírtam elmenni, akkor döntöttem úgy, hogy nézek valami Das Gesunde vitamint, hiszen ezek közül eddig mindegyik bevált az aktuális problémámra. Egy levél beszedése után már nem fáj a térdem, úgyhogy ez is megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Vicus

2014. május 6.

A B-vitamint már megint csak itthon vettem észre :( Nekem az borzasztó étvágyat csinál, szóval meglennék anélkül... De 1-2 hétig szedtem, és hiszem, hogy ez segített, bár csak kicsit megfájdult a térdem, mert sokat futok.
Szóval jó terméknek tartom, és a sok agyonreklámozott termékekkel szemben ez tényleg megéri az árát! 1000 Ft körül van, és napi 1 tablettát kell csak szedni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

adrikanemeth

2013. július 1.

Sajnos egy pár évvel ezelőtt egy átugrált Quimby koncert után rettentően megfájdult a térdem, azóta kisebb megszakításokkal egy másik gyártó MSM kapszulájával ez szedem és hiszek abban ez segített, hogy regenerálódjon a térdízületem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.