Das Gesunde Plus

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 tabletta   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2019. december 11.

Kiszerelés:   30 tabletta
Kategória:   Szépségvitaminok

A cink hozzájárul a haj, köröm és bőr normál állapotának fenntartásához, a kalciummal együtt szerepet játszik a sejtosztódásban. A C-vitamin hozzájárul a normál kollagén képződéshez, és ezen keresztül a bőr normál állapotának, működésének fenntartásához. A kalcium az egészséges csontok szerkezetének fenntartásához szükséges.

Fannipap

2020. január 23.

Napi 4 tablettát javasol a leírás, én van hogy 1-et, van hogy 2-t szopogatok, eddig a fele fogyott el. A körmeimen nem észleltem változást, a hajam puhább lett, nem zsírosodik olyan hamar, 1 nappal tovább bírja, pedig edzek is és van pára. Ízre kellemes, viszont eléggé porcogós darabok vannak benne amik ha bemennek a fogaim közé idegesít. Így hogy még csak a felénél tartok, nem mondanám rossznak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.