Das Gesunde Plus

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. július 25.

Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A fülzsírt óvatosan oldja fel. Biztonságs és kíméletes, a fül nedvességét fenntartja.

Maxina

2019. július 22.

Én használom pár hónapja! Elég gyorsan zsírosodik a fülem ( csak zsír ) , így gyakran foglalkozom vele. Különös bajom ( fájás , pirosság nem fordul elő nálam ) Az Én tapasztalatom az ha viszket a fülem vagy érzem hogy jobban zsíros fülenként 1 et fújok be . Bedugul tőle ... pezseg ... majd megkönnyebbülően elmúlik . Utána ki kell törölni . Ez a termék nem mindennapos használatra van , én sem viszem túlzásba. Ha nem szereted a vizet a füledbe akkor ne fújd bele !!!! Ha fűl gyulladásod , pirosságod , vagy gondod van akkor ORVOSHOZ kell menni . Ez nem csodaszer ! Nekem bevált arra , amire használni kell !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

Ad-Namah

2018. július 24.

Szemétbe való. Négyszer használtam összesen, először működött, másodszor begyulladt tőle a fülem. Akkor azért nyugodtam meg és használtam tovább, mert az orvos azt mondta, hogy nem ettől van, hanem torokgyulladás ment rá a fülemre, habár gyanús volt nekem, hogy véletlenül pont a második használat után, de használtam kövirózsát, a gyulladás lement. A napokban megint elővettem és ugyanúgy begyulladt. Nem tudom mi a baj vele, orvostechnikai eszköz, elvileg biztonságos a használata ha betartja az ember azt, ami rá van írva a lefordított használati utasításra, de a véleményekből látszik, hogy többet árt mint használ. Ezt senki se vegye meg, ha nem akar orvoshoz menni utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

AyaDid

2017. november 26.

Első használat után kidobtam, iszonyatosan égette a fülemet belülről. Nem mertem továbbhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

marryjane

2016. július 17.

Ez miatt a termék miatt kétszer kötöttem ki a kórházban.
Fülpiszkálóval véletlen bentebb nyomtam a fülzsírt. Ahelyett, hogy elmentem volna orvoshoz és kimosattam volna a fülem, ahelyett ezt a terméket választottam. Befújtam, vártam vele egy picit majd kifolyattam a fülszírt, pont úgy, ahogyan a használati utasításban írja.
Erről a termékről tudni kell, ahogy befújja az ember, rögtön elkezd pezsegni, oldja a fülzsírt.
Legelső alkalommal a mandulámig marta, egész este nem tudtam aludni a fájdalomtól.
Most pedig középfül gyulladást okozott, de olyan szinten, hogy teljesen kiszárította a fülem, illetve teljesen felhólyagosodott. Nyelni sem birok, egészen a torkomig marta.
Senkinek, de senkinek sem ajánlom. Komoly problémákat okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Ez miatt a termék miatt kétszer kötöttem ki a kórházban.
Senkinek, de senkinek sem ajánlom. Komoly problémákat okoz.