Mivolis

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ohlala, Módosítva: 2020. március 8.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Orvostechnikai eszköz. Légáteresztő, vízálló, átlátszó. A DAS Gesunde PLUS sebspray alkalmas horzsolásos és felszíni sérülések ellátására. Könnyen alkalmazható, használata után rövid időn belül megszárad. A spray egy láthatatlan filmréteget képezve védi a sebet az elfertőződéstől. A filmréteg nem oldódik vízben. A spray hatása kb. 3-4 napig tart. Ha a sérülés megköveteli, a kezelést 3 nap után folytathatjuk.

brigitta001

2020. március 5.

Ez egy zseniális termék. A neve viszont teljesen téves. Ez nem sebtisztító spray, hanem egyfajta folyékony sebtapasz. Tiszta, száraz bőrsérülésre kell fújni, pár perc alatt megszárad. Utána a bőr olyan, mint amit egy vékony "fólia" fed. A vizet, szennyeződést nem engedi át. Kb. 3 nap alatt lekopik, utána nálam már nem szokott más sebkezelést igényelni. Régóta használom és szerintem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

kecskesszuszu17

2019. április 10.

Nem tudom, ez működhet e bárkinek. Nekem biztosan nem. Csíp rettenetesen, márpedig a sebet nem kimarni szeretném. Ráadásul hagy egy olajos/szilikonos réteget magam után, ami klassz lenne, de minden ilyen lesz, így sem leragasztani nem lehet egy sebet, és ebből a filmrétegből kimosakodni sem lehet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.