Best of Beauty 2019

Das Gesunde Plus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Pingus, Módosítva: 2013. szeptember 18.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A szelén egy nélkülözhetetlen nyomelem az emberi szervezet számára. A szelén valamint a C- és az E-vitamin hozzájárul a sejtek oxidítív stresszel szembeni védelméhez, melyet számos külső tényező, mint napsugárzás, ózon, szmog és stressz válthat ki. A béta karotin az A-vitamin provitaminja, mely hozzájárul az immunrendszer normál működéséhez.

Hatóanyagok 1 kapszulában (%RDA*): C-vitamin 100 mg (125%), természetes E-vitamin 12 mg (α-TE) (100%), béta-karotin 7,4 mg (**), A-vitamin 1,23 mg RE (153%), szelén 55 µg (100%)

kisbors

2014. december 18.

Ez az egyik rendszeres vitaminom amivel indítok. Anno azért kezdtem el szedni (hiúság mi más), mert egy cikkben olvastam, hogy annak, hogy az ázsiai és főleg a tenger mellett élők olyan sokáig fiatalok maradnak, az a magas Szelén bevitelnek köszönhető, pl Japán kajában ott van a hal és hínár mindenben, amiben sok Szelén van.
De később másfajta változások is végbementek rajtam, pl elkezdtem fogyni, és mikor utánajártam kicsit jobban akkor találtam rá arra, hogy többek között a szelén is fontos elem a pajzsmirigy működésében. És életmódot nem váltottam csak ezt szedtem már jó ideje, ill más vitaminokat, így ennek (is) tulajdonítom az alakom jótékony változását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.