Das Gesunde Plus

Ár:   949 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2019. március 21.

Kategória:   Szépségvitaminok

C vitamin por

dunaimano

2019. szeptember 13.

Én ezt csak belsőleg alkalmazom, teába szoktam keverni. Régebben használtam C-vitamint hajfesték leszívására, de borzasztó nagy butaság, nagyon káros a haj szerkezetnek, nem csinálnám újra, és nem is ajánlom senkinek. Gondolkodtam bekeverni mistnek, de a C-vitamin nem fejti ki hatását csak úgy kérésre (fontos a pH, összetétel, stb), úgyhogy ezt is elvetettem. Belsőleg viszont nagyon bevált, bár a bőrömre kifejezetten nincs hatása, de az általános egészségemhez sokat hozzátesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Augustus14

2019. március 21.

Őszig jó pár dobozzal vettem, de már felment az ára, 950 ft. A müllerben is van c vitamin por, ott csak kb. 650 ft. Már ott veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

Pecci

2019. március 16.

Jól használható vitamin, télen folyamatosan fogyasztom teában, nyáron vízbe szoktam tenni a kellemes savanykás íze miatt. Ár-érték arányban tökéletes, az egyik legolcsobb C-vitamin, megeri beruhazni rá.

A hajamra is használtam egyszer hajfestekeltavolitasra, de az amúgy is száraz hajam csak jobban kiszaritotta, arról nem is beszélve, hogy napokon keresztül budos volt a hajam. Ha megfogadjatok, azt a tanácsot adnám, ne használjátok a hajatokra, hosszútávon nem tesz jót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Ayamee

2018. július 3.

Hajvilágosításra vettem, kicsivel világosabb lett a hajam és nagyon puha. Azért vonok le egy csillagot, mert rémes, ahogyan nem oldódik fel rendesen, emiatt pedig igen nehéz felvinni a hajra (sampont, balzsamot, pici kókuszolajat és citromlevet tettem még bele). Fogyasztva még nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

zorica85

2018. június 15.

Én vitaminként szedem egész tanévben, mert az oviban dolgozom, így próbálom elkerülni a megbetegedést. Úgy tűnik beválik egyébként, ebben az évben egy kis taknyosodáson kívül más bajom nem volt szerencsére. Változó mennyiséget, télen picit többet veszek be valamilyen folyadékkal. Én bírom, hogy jó savanyú az íze. Az ára is kedvező, könnyen beszerezhető, sokadik tégellyel vettem ma belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Alice83

2018. május 12.

700 Ft-ért vettem..ennyiért nekem megérte..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

700 Ft-ért vettem..ennyiért nekem megérte..

Vali95

2018. február 19.

Nagyon szuper! Csak ajánlani tudom. Az ára kedvező és emellett hatásos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Nagyon szuper! Csak ajánlani tudom. Az ára kedvező és emellett hatásos is.

Ladybugx

2018. február 2.

Valóban nagyon jó, szeretem a fémes ízét is és jó áron van.
Talán lehetne kicsit környezetkímélőbb, ha lehetne 'utántöltőt' kapni és nem mindig műanyagdobozban venni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Valóban nagyon jó, szeretem a fémes ízét is és jó áron van.

writa

2017. május 20.

Azt hiszem ez a legolcsóbb C-vitamin. Szeretem, hogy könnyen adagolható a kanállal, annyit mérhetek ki vele, amennyit akarok. Egy doboz sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

laczeva

2017. február 9.

480Ft-ért vettem a Dm-ben akciósan, bár amúgy is 550ft körül van, nagyon jó! Bár én néztem hogy ezt, és a patikait is hajvilágosításra használják sokan, számomra ez szentségtörés! Ez vitamin! :D Az a mini adagolókanál vicc, én egy teáskanálnyit veszek be naponta, vízzel elkeverve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid