Davidoff

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eduska, Módosítva: 2013. június 14.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Menta, görögdinnye és frissítő ananász koktélja.

shiningstar

2019. július 17.

Megvettem egy gyerekkori emlék miatt. Úgy tűnik a felnőtt énem nem értékelte a nosztalgiát mint koncepciót. Rettenetes szag egyveleg, amiből egyetlen illatot sem lehet úgy önállóan kivonni. Rettenetesen rossz illata van és már bánom, hogy megvettem. Túladnék rajta, de sajnos felhevültségemben elhajítottam a díszdobozát amiben érkezett, kétlem hogy így bárki megvenné, annak ellenére, hogy autentikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Nóórika

2014. november 3.

Ajándékba kaptam ,de jobban örültem volna s senualnak vagy rose-nak.
Nekem túl egyszerű,tucat illat.
Magamtól sosem vennék ilyet. Túl is adtam rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 3.

Ajándékba kaptam ,de jobban örültem volna s senualnak vagy rose-nak.
Nekem túl egyszerű,tucat illat.
Magamtól sosem vennék ilyet. Túl is adtam rajta.

JennyBarta

2014. január 25.

Igazi nyári, trópusi hangulatot idéz elő bennem! Könnyed, mégis kitart egésznap az illat. Én télen és összel semmi képpen sem használnám,melegebb tavaszi napokon, de leginkább strandolós napokhoz tökéletes!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 25.