Davidoff

Ár:   10200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Főbb illatjegyek: körte, bazsarózsa, pézsma.

Ár: 4000ft , Eladó: Henta78
Állapot: A képen látható mennyiség , Helyszín: TÓTKOMLÓS, fizetés: Postán maradóként vagy csomagként
Davidoff Cool Water Sea Rose fújós eladó
Ár: 1500 Ft/2800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

Erika80

2019. november 3.

A kifújás pillanatától kezdve egy nagyon finom, visszafotott, abszolút nem erős, nem durva, valóban lineáris illat. Egy nagy csokor virág illata. Nem simán rózsa illat, hanem egy nagy bokréta illatos virág aromáját adja vissza. No persze ott van közötte a rózsa is, amit lágyítani akartak ezzel a "sea" fellingel.
Felettébb érdekes, hogy nem sorolták fel az összes illatjegyeit. Ugyanis a fejjegyei finom és lédús japán naši körte és friss ibolya szirmokból állnak. A szívillat középpontjában a bazsarózsa és a frézia virágkompozíciója található. Ezek a virágok koszorúzzák meg az illatot a zöld árnyalatú, frissítően borsos jegyekkel. Az alapjegyek pedig a pézsma és a szőke cédrusfa. Ezek kiegyensúlyozzák az édességet a meleg és fás aromák között.
Szerintem nagyon szép, frissítő, igazi rózsaszín illat, nyárra való parfüm. DE, a tartóssága valóban elszomorító. Az is igaz, hogy csak edt... Teszterem van, de nem hiszem, hogy egy nagyobb kiszerelésbe beleinvesztálnék. Sokkal tartósabb parfümöket kapok jóval kevesebb pénzért. Viszont, azt is tegyük hozzá, hogy igazságtalan lenne csak őt bántani ezért, hisz annyi nála nevesebb parfümház ad ki botrányos tartósságú illatokat csillagászati áron.
Az illatra 5 csillagot adnék, de a tartóssága levon az értékéből, viszont igazságtalannak ítélném ha csak 3 csillagot adnék. Így kiegyezek vele egy 4 csillagos értékelésben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

zita.herkovics

2017. július 27.

Hamar elillan az illata. Szerencse, hogy kiárusítva vettem csak meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Hamar elillan az illata. Szerencse, hogy kiárusítva vettem csak meg.

Sheila

2017. június 27.

Rettenet. Tegnap volt szerencsém DM-ben tesztelni, kézfejre fújva. Elsőre durva cefreszag, aztán némi rothadó sárgarépa. Gondoltam biztos a teszter romlott. Ez elképzelhető, mert amint a kezdeti szagok elpárologtak, akkor előbújt vmi durva púderes rózsaillat. Ami akár még jó is lehetett volna. De nem volt az. A rózsa a tömény bolgár rózsavíz-féle (annak ki azt szereti, annak be fog jönni) kiegészülve azzal a fajta fojtogató púderillattal, amit anno gyerekkoromban éreztem az Operában az idős dámákon. Ami voltaképp akkor még tetszett is, de magamon nem szeretném érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 27.

angi9207

2017. június 21.

Ez az illat annyira de aaaaannnnyyyira én lennék, de hogy kb 30 perc és semmit nem érezni, még a ruhán sem... Még szerencse, hogy kaptam, természetesen elfújkálom, mert imádom az illatát, de ennyi pénzt biztos nem fogok kiadni érte, pedig ő lett volna a következő... hát nem. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Burya

2017. január 25.

Régóta keresgélek egy jó kis rózsás illatot nyárra, múltkor ezt is kifújtam a kis tesztcsíkra, meg is tetszett, úgyhogy fújtam egyet csuklóra is, a tesztcsíkot pedig zsebre vágtam, hogy otthon összehajtva egy könyv lapjai közé préseljem és tovább tanulmányozhassam. Na de mint tudjuk ember tervez... 20 perc múlva, mire hazaértem, se híre, se hamva nem volt már az illatnak, se a csuklómon, se a tesztcsíkon, úgyhogy végül egyenesen a kukában landolt. Kár érte, szépen indult, és habár ebben az árkategóriában nem vártam csodát egy EdT-től, azért ez mégis dühítő. Hiába szép, ha közben teljes pénzkidobás. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

martinique_21

2016. november 19.

Anyukám új illata. Szereti az ilyen kis romantikus illatokat is. Meglepetés volt, örülök, hogy megtetszett neki. Nem túl hivalkodó illat, és mi is úgy tapasztaltuk, hogy kevésbé tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

vanillacaramella.sweet

2016. augusztus 20.

Kifújáskor kellemes körtés rózsa, de hamar átvált (csak!) pézsmásba. Olyan hétköznapi, könnyed, kis aurájú, kellemeske. Kár,hogy nem marad meg a körte és rózsás vonala, akkor megvenném. Az elején úgy megörültem... Üveg és színe rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Timi8

2015. június 17.

Szerintem isteni finom kis mindennapos, szaladgàlós illat. Meglepődtem, mennyire kellemes, olyan èdesen gyümölcsösen friss, nem egyszerűen csak vizes illat. Nekem (mèg) nincs ilyenem, csak próbàlgattam, fèlő, h.gyengèje a tartóssàg lesz! Viszont akkor nem fogom megvenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 17.

senskin

2015. április 18.

Ez éppen olyan mint a kék, egyszerűen harmatgyenge, mint amiből elveszett a frissesség, az energia, lankadó rózsák illata....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

Lory

2015. április 11.

Nagyon lineáris,szinte semmit nem változó illat.Friss,ropogós,üde rózsa,nem nagymamás,nem régies.Tavaszias és könnyed de semmi extra.Hétköznapokra,szaladgálós,egynek elmegy-illatnak ideális.Kb. 3 órán át érezhető rajtam,utána csak ha kifejezetten szaglászok :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 11.