Davidoff

Ár:   8380 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kleopátra, Módosítva: 2013. október 15.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Az Echo egy új és modern illat a Davidoff-tól. A friss szellő illata, fás, fűszeres jegyekkel keveredve. Az Echo élénkíti a bőr frissességének érzését. Trendalkotó illat, hosszantartó egész napos viseletre.

Illatjegyek: szőlő, málna, grappa ital, illatvirág, nőszirom, alap, ibolya, ámbra, pézsma

Ár: 10900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost
Davidoff Echo Woman 30/10ml csere is
Ár: 2000 , Eladó: Zsedit
Állapot: Bontott 30/10ml, Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Utalás/Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Zsedit

2021. szeptember 4.

Oh, nekem nem... A szőlő, virág, ibolya, egyik sem. Viszont tartós, így aki szereti a fentebbi jegyeket, imádni fogja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Timi8

2015. június 17.

Szerintem ez egy szupi illat, bàr 1000ève nem illatoltam, ès sajnos nem is tudom pontosan felidèzni...Arra viszont emlèkszem, h.nagyon különlegesnek èreztem! Sajnos sosem vettem/kaptam, feledèsbe merült, mindig volt màs. Ha tehetem, felkutatom, megszaglàszom ès ha mèg mindíg jólesik be is szerzem!!! Tartóssàgról fogalnam sincs, emlèke miatt 5 csill.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 17.

baranyeszter

2015. május 6.

Középiskolai ballagásomra kaptam meg ennek lengyel utánzatát, ami az egyetemi évek alatt eggyé vált velem, mindenki velem azonosította illatát :)
Mindezeken felbuzdulva 25. születésnapomra AZ EREDETIT kértem, vagyis ezt. Hát, borzasztó volt. Édes, hamar elillanó, semmi maradandó élményt nem nyújtott. Nagyot csalódtam benne.
(Pedig az utánzatot mai napig használom, habár már nem mindennap, mert 20 helyett 30 lettem, de még mindig vállalhatónak gondolom és a kedvencem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

Charlena08

2015. április 26.

Első "komoly" parfümöm volt anno. :)) Valami édes nőiesre vágytam és azonnal belezúgtam. Meg is kaptam kisvártatva ajándékba. Aztán 1 ideig szorgalmasan fújkáltam, de hamar ráuntam... Én szinte csak a málnára emlékszem az illatból, már-már émelyítő volt... Aztán évekig állt a polcon (félig elfogyasztva), míg végül tesóm véletlenül ki nem dobta takarításkor. :D Pedig kíváncsi lennék, a mai fejemmel, mennyire jönne be. :) Rajtam elég tartós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

Regina.92

2014. október 1.

Általában engem mindig az édes illatok fognak meg igazán. Ez inkább olyan friss, nyári illat. Tavaly nyáron illatoltam meg a DM-ben és valamiért nagyon megtetszett. Nos, egy pár hete meg is vettem akciósan. Tisztaság illata van, nyárra szerintem pont jó. :)

Egy csillagot most levonok, mert sajnos egyáltalán nem tartós. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Egy csillagot most levonok, mert sajnos egyáltalán nem tartós. :(

zsazsa

2014. április 30.

Szerettem ezt az illatot, bár csak mintáim voltak belőle. Nekem a nyár jut róla eszembe, szerintem egy nagyon finom, hordható illat és nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

Zsül

2013. december 8.

Sajnálom, hogy senki sem véleményezte ezt a parfümöt, igaz régi darab már...sokáig használtam egy üveggel, különleges alkalmakra, mert már elsőre beleszerettem, mikor megszaglásztam. Rajtam gyümölcsös, kicsit fanyar illata volt, de már az utolsó pár ml-t nem bírtam elhasználni, s anyukámon valami nagyon finom édes illata van, púderes beütéssel. Aki még találkozik vele valahol, érdemes kipróbálnia!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 8.