Davidoff

Ár:   18 000Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: seal, Módosítva: 2016. június 13.

Ár:   18 000Ft
Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A 2016- os férfi Eredeti illata. Egyesíti a föld a levegő a víz elemeit. Az igazi Kalandor illata !

Erős, visszafogott, férfias és elegáns, a DAVIDOFF Horizon üvegének alakját a természet ihlette, kövek görgették és kerekítették, homok polírozta. Mesterkéletlen, egyértelmű, határozott, eltökéltséget sugároz, energikus és férfias. Ugyanakkor árad belőle a vidámság, ahogy az üvegen áttűnik a borostyán színű parfüm. A tervező-designer, Alnoor olyan üveget tervezett, melyet jólesik kézbe venni, ráadásul a visszafogott, ezüst kupaknak funkcionális szerepe is van, megakadályozza, hogy a parfüm szállítás közben akaratlanul is kiszabaduljon.

Egy légies és könnyed illat

A kalandban rejlő szabadságot, a felderítés izgalmát, a lehetőségek kihasználását érzékelteti a DAVIDOFF Horizon időtálló, különleges illata, melyet Olivier Pescheux és Jacques Huclier parfümőrök terveztek, nemes, gazdag és mély kreációt alkotva. Az ég és a föld között egyensúlyozva, a DAVIDOFF HORIZON légies jegyekkel nyit, grapefruit, rozmaring és gyömbér akkordok különleges vibrálást visznek az illatba, emelkedett érzéseket, a felfedezés örömét. A szív és alap illat összetevői ellentétben állnak ezzel a könnyedséggel,  “vissza a földre” hatást keltenek a vetiver és pacsuli cseppjei, melyet kókusz burkol körbe, szinte tapintható textúrával ruházva fel az illatot, melegséggel és érzékiséggel tökéletesítve a kompozíciót.

Davidoff Horizon parfüm eladó
Ár: 7000 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Ár: 8500 Ft postás ár , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 100 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost utalást követően

Lapo

2017. április 23.

..majdnem írtam, hogy egy újabb karakter és egyéniség nélküli tömegparfüm.. de közben elérkeztünk a leszáradáshoz, ami egész jól sikerült. Nem mondanám továbbra sem, hogy valami újjal találkozunk benne, de ez az életciklusa megtetszett.. (talán mert PICIT hasonlít a Terre d'Hermes"-re.. akkor mégis egy egyéniségtől mentes parfüm.. :D ) nem vágyom rá de legalább ajándékként kapva jó ízléssel elhasználható..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.