Davines

Ár:   8 490 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   8 490 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Testápolás

Napozás előtti krém minden bőrtípusra. Organikus hatóanyag: mirtuszlevelű törpenarancs kivonat. Tápláló és hidratáló, egyenletes barnulást biztosító krém, kis önbarnítóval. Parabén és szilikon nélkül.

A SU termékcsalád kellemes és ellenállhatatlan illatát a virágoknak (kamilla és mimóza), gyümölcsöknek (alma) és fáknak köszönheti.