Dax

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: csildiko60, Módosítva: 2013. január 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A kitágult hajszálerek eltûntetését végzõ kényeztetõ krém, a rosaceára, horzsolásokra és aknékra hajlamos száraz és normál bõr számára. Minden korosztálynak hatékony gondoskodást jelent. A Fito-capillaries Complex összetevõ láthatóan javítja a bõr állapotát, ellenállóbbá teszi a stressz helyzetekkel vagy fáradtsággal szemben, valamint csökkenti a kitágult véredények vizuális megjelenését.  A Fito-capillaries Complex  a C Vitamin mellett gazdag más növényi hatóanyagokban is. Tartalmaz E és F Vitamint, édes mandula és sáfrány kivonatot, regenerálja a védekezõ lipid réteget, így a bõr lágy, puha tapintásúvá válik. A krém két esetben is kifejti jótékony hatását: egyrészt a kitágult kapillárisok kezelésére alkalmas, másrészt megelõzi a„pókháló-vénák” kialakulását. Érzékeny bõrûek is probléma nélkül használhatják. A krém UVA/UVB filterei megvédik a bõrt a napsugarak káros hatásaitól.

Az optimális eredmény 6-8 hetes rendszeres használat után láthatóvá válik.

Bõrgyógyászok által tesztelt. Állatokon nem tesztelték. Nem tartalmaz semmilyen állati eredetû összetevõt.