De Noyle's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Beauty Expert Kft., Módosítva: 2013. október 15.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kellemes illatvilágú, nyugtató, gyulladáscsökkentő arctej, mely az érzékeny bőrre kiváló hatású.

• Azulén: a kamilla olajos kivonatában található, kiváló bőrregeneráló, gyulladásgátló, szeborrhoeás bőrre kiváló.
  • Bisabolol: egy aktív hatóanyag, a kamillaolaj természetes alkotóeleme, gyulladásgátló, regeneráló, mély tisztító hatású, csökkenti az érzékenységet. Ez a hatóanyag minden kozmetikai termékben megtalálható, mely kezeli az érzékeny bort.
  • Kamilla kivonat: a kamilla virág kivonatában található két, három fajta kivonat van, melyet a kozmetika felhasznál: bisabolol, azulén, kamazulén. Általánosan gyulladáscsökkentő, antiszeptikus, regeneráló, sebgyógyító tulajdonságú illóolajok, melyek a gyulladásra hajlamos és érzékeny bor ápolói.
  • Mályva növény kivonat: a mályva levelekben és virágokban található szaponin tartalmú növény. Hatása: puhít, mélyen tisztít
  • Panthenol: a B-vitamin család tagja. Hatása: sejtfrissíto és regeneráló aktív kivonat, mely stimulálja a kollagén rostokat és aktiválja a sejtek anyagcseréjét. Puhít, hidratál és védi a bort a külső ingerek ellen.
  • Orchidea víz: a gyümölcs vagy virág vizeket desztillációval nyerik ki. Az orchideát a virágok királynőjének tartják szépsége és ritkasága miatt. Hatása: az orchideás víz rendbe hozza és hidratálja a bort.