Deborah

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. szeptember 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Egy fás-aromás illat férfiaknak.
Kiadás éve: 2006

Fej jegyzetek : mandarin-narancs, bergamot, tengervíz, kardamom és rózsaszín bors,
Középjegyei : levendula, zsálya, gyöngyvirág, bazsarózsa és zöld jegyzetek,
Alap jegyzetek : virginia cédrus, szantálfa, pacsuli, tölgymoha és pézsma .

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Joe38

2013. szeptember 30.

Mikor megjelent a Douglas-ban megszimatoltam és nyugtáztam ,hogy nem is rossz illat.
Aztán jött a karácsony és ott volt a fa alatt egy szettben : After Shave+Parfum. Szerintem
jó kis cucc volt ez!Nem is értem miért tűnt el az üzletekből..............Nem is volt olyan drága és
bármelyik fajtatársával szemben megállja a helyét-gondolok itt a Lamborghini-re vagy a Ferrari-ra
stb............Fiatalos,friss,citrusos illat egy csipetnyi olaszos fűszerezéssel.Nagyon jó élmény volt viselni.Laza,sportos feeling-je egész felszabadítja az embert.Kár ,hogy a mai nappal már nem elérhető ,mert én biztos megvenném újból!Viszont ha valaki ,nagyon kíváncsi lenne az illatára,akkor ajánlom figyelmébe a Brut - Revolution illatát,mert szerintem magában hordozza a Fisichella
illatjegyeit és szerintem van hasonlóság a 2 illat között!Megint nagyot alkottak az olaszok ezzel a parfümmel!Nálam egyértelműen 5 csillag és ha valaki esetleg találkozna vele ne habozzon,vegye meg bátran ,mert olyan élményben lehet része, amit Giancarlo Fisichella biztosít és ő egész biztos a legjobb "Formula"-ját hozza......................................

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 30.