Deborah Lippmann

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2012. november 24.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

babajaga

2019. február 24.

Uvegenkent valtozo, hogy milyen a minoseg. Altalaban tartos, a szinek nagyon szepek, de a lemosas egy kinszenvedes. A sotet lakkok nagyon beszinezik a kormom, nehezen jon le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

lolka75

2014. január 26.

A niche-beauty akciós kínálatából szereztem be egy halvány rózsaszínt (Tiny Dancer) és egy metálos-szürkés lilát (Private Dancer). Az eddigi legjobb lakkjaim: mindkettőről elmondható, hogy nem törik, egyenletesen szárad, magas a fénye, nem sárgul alatta a körmöm, és könnyen leszedhető. A színek meg egyediek és gyönyörűek. A Madisonban sajnos már inkább 8000 ft körül van, de a niche-beauty-tól 11 és 15 eurós áron rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

Erzsi73

2013. szeptember 18.

Két körömlakkom van a márkából, a Glitter And Be Gay és a Mermaid's Kiss. Mindkettővel teljesen elégedett vagyok! Gyorsan száradnak, tartósak, különlegesek.
Az áruk miatt lelehetne vonni egy csillagot, de elfogult vagyok, így 5 csillagot kapnak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

BabyDoll

2012. április 23.

Hosszas keresgélés után... Megtaláltam! A Naked a lehető legtökéletesebb nude körömlakk, nem sárgás, nem rózsaszínes, neutrális, gyönyörű és elegáns, ápoltnak és hosszúnak mutatja az ujjakat.
Jó az állaga, könnyen eloszlatható, de sajnos 3 réteg kell a teljes, csíkmentes fedéshez. A száradási ideje átlagos, a tartóssága 4-5 nap fedő- és alaplakk nélkül.
Deborah Lippmann palettáján van egy-két érdekes és különleges szín, amit tervezek beszerezni, de óriási hátráltató tényező, hogy itthon nem elérhető, és eddig nem is találtam olyan webshopot, ami szállítana hozzák. Az ára középkategóriás: 16-18 $ között mozognak.

Ó, majdnem elfelejtettem, pedig említésre méltó, hogy ezek is '3 free' lakkok: nem tartalmaznak formaldehidet, toluolt, dibutil-ftalátot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

Carmenessque

2011. október 18.

Az Across the Universe szín van meg nekem. A lakk nagyon szép és különleges, a tartóssága átlagos, egy jó fedőlakkal sokáig bírja. Sajnos a lemosás kínszenvedés :( Viszont teljesen megegyezik az Essence Colour&go Blue Addicted lakkjával!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 18.