Deborah

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. április 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Zsanna84

2014. július 1.

Nagyon szeretem ezt a szemhéjfestéket! A hátoldalán le van írva, melyik szín hova kerül, így nem lehet vele hibázni. Tökéletes szemsminket lehet vele készíteni és nagyon tartós, volt már olyan, hogy napközben nem kellett megigazítanom. Már kétszer újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.