Deborah

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. április 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mandel

2014. január 23.

Olaszországban vettem egy ilyen körömlakkot (Deborah), hasonló színben, mint ami fent a képen látható (most éppen nincs nálam, nem tudom a szín fantázia nevét). Imádom, nagyon meg vagyok elégedve vele. Teszek alá egy alapot, majd egy rétegben viszem fel a színt és tökéletesen fed. Biztos fogok még belőle venni mást színt is, amint rábukkanok valahol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 23.