Best of Beauty 2019

Deborah

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2011. december 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszan tartó szájfény, zselés állagának és a benne található hylauron savnak köszönhetően akár  25%-kal dúsabb ajkakat varázsol, legalább 4 órán keresztül. Speciálisan kialakított szilikonpálcájával a szájfény felvitele könnyebb, és eloszlása is szebb, mint a hagyományos ecsetekkel.

morning_glory

2011. november 26.

Biztos gyerekkoromra vezethető vissza - az oviban a nagy szerelmem, Balázs az akkor még úgy mondták, darázscsípte-szájú kislány haját húzogatta az enyém helyett -, hogy ha meglátok egy ajakdúsítót, rögtön megveszem. Ezt is megvettem, és hát tudom, hogy igazán egyik sem fog hatni, legalább nem csalódok :)
Szóval: az íze rettenetes, az illata semleges, az ajakdúsítás a 25% helyett olyan 0,01%, de legalább a kis ráncokat kisimítja. Először fura volt ecset helyett szilikonpálcát használni, de meg lehet szokni.
3000 Ft körül van, ennyit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 26.

3000 Ft körül van, ennyit nem ér.