Decléor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcus, Módosítva: 2012. november 27.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Testápolás

Ragadásmentes formula. Hamar beszívódik. Erősítis és ápolja a kéz bőrét.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

petrezselyem magjából kinyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban illatanyagként illetve a szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak.