Best of Beauty 2019

Decléor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cumpilla, Módosítva: 2012. november 27.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Vízzel lemosható arclemosó, mely amellett hogy gyengéden tisztít, ragyogóvá is teszi a bőrt. Lágy krémes textúrája vízzel érintkezve habbá változik. Javasolt minden bőrtípusra.

szakszil

2017. december 29.

tényleg kevés kell belőle, nagyon szépen tisztít és nem szírt mint egy szappan vagy szokásos lemosó, nekem nagyon szép sima bőröm lesz utána nem tapasztaltam semmi kellemetlenséget, ez is amúgy a decléor adventi naptárban volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Evelynblondeglam

2017. augusztus 2.

Csodaszert vartam, de sajnos csak egy kozepes lemosot talaltam. Az allalga mint egy hidratalo krem ami meg fel is tapad a borre, eleg neheskes lemosni. Nehez kinyomni a tubusbol. Pozitivuma, hogy nagyon keves is eleg belole es az, hogy szuper illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Cumpilla

2011. március 31.

Alaposan, de kíméletesen tisztít. Simán lehozza a szempilla spirált is a szemről. Nagyon finom illata van. Kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 31.