Decoderm

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: CeCeDrake, Módosítva: 2015. december 4.

CeCeDrake

2015. december 19.

Update2: mindennapos használat mellet nem jó. Gyakorlatilag foszlik lefelé az arcom, mintha leégtem volna. Egy időre elteszem.
Pedig jó a szín, a fedés, a tartóssága, egyetlen hibája még az, hogy primerrel gyalázatos.
------------------------------------------------------------------
Update: 15 órát volt az arcomon és semmi primer vagy hidratáló alatta. Még csak egy kicsit sem szárította a bőröm. Lemostam egyszerű törlőkendővel, puha és szép a bőröm, meg sima és feszes.
Napközben 1x használtam mattosító lapot, utána nem púdereztem, nem csúszott meg vagy bármi. Szuper cucc, ez már biztos. Pedig a kissé zsíros bőröm nagyon nehezen tűr meg sok alapozót, ritka kivétel ez. A hatása meg elképzesztő!
------------------------------------------------------------------
Szivaccsal kell felvinni, tényleg nem kell alá semmi (az én zsírosabb bőrömre pl) és akkor történik a csoda! Uriage vízzel lefújom az arcom, megszárad, jöhet ez! Púderesre szárad, tele van vitaminnal és feszesít is, szépen tartja a kontúrt, pirosítót, highlightert, nem oxidálódik, nem kopik. Eleinte púderes, utána ez megszűnik, de nem tocsog a fejem a zsírban. Reggel 7-től délig ez ott van és úgy, ahogy kell, délben kell egy leheletnyi púder a T-vonalamra és én ezzel elvagyok estig. Ami külön öröm számomra, hogy nem ül bele a pórusaimba vagy emeli ki őket. Estére mintha "elfogyna" egy kicsit az arcomról, de nem is azt ígéri, hogy tizensok órát bír, 13-14 óránál tapasztalom ezt az elfogyást. Van hozzá cuki tükör, meg szivacs, jól záródó, táskabiztos csomagolása van, de olyan még nem volt, hogy elő kellett volna vennem.
Minden nap nem használom, így a valós időt, hogy meddig lehet elég, nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

------------------------------------------------------------------
Minden nap nem használom, így a valós időt, hogy meddig lehet elég, nem tudom.