Decoderm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Ency, Módosítva: 2014. március 20.

Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Elengedhetetlen make-up használata előtt. Visszaadja az arc sugárzását, egyenletessé teszi a bőrszínt, csökkenti a pigmentfoltokat.  Megkönnyíti a smink eldolgozását és meghosszabbítja annak élettartamát.

Parabénmentes.

Kiszerelés: 30 ml

murczinodett

2015. október 26.

Bár nem mattító primer mégsem lett az arcom fényes tőle, annak ellenére, hogy ez elő szokott fordulni elég gyakran, ha nem mattító primert és alapozót használok, de ezzel nem, ami jó hír és plusz pont. Nagyon hidratált érzetet adott, ami szintén tetszett, azt mondjuk nem értem, hogy miért szerepel a nevében a diamant meg a radiant szó, mert ragyogást nem ad a bőrnek, szóval ezért ne vegye meg senki, inkább olyan mint egy gazdag hidratálókrém, ami nem nehéz, hanem könnyed. Én nem bánom, hogy nincsenek benne csillámok vagy bármi ilyesmi, de ha erre számítasz csalódni fogsz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.