Decoderm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Ency, az összetevőket feltöltötte: annilany, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrprobléma:   Bőröregedés

Lágy textúrájú sminkalapozó, mely kisimítja a bőrt, csökkenti a ráncokat. Elasztin és polimer hatóanyagai feltöltik a ráncokat, a bőr selymes tapintású és sima lesz. Különösen alkalmas a szem és a szájkörüli sminkalapozásra.

annilany

2015. február 5.

Vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban.
Tényleg puhává teszi a bőrt, sokkal kevesebb alapozó is elég rá, viszont a ráncfeltöltő hatásával én nem vagyok megelégedve. A szemem alatt éktelenkedő "krátereket" annyira nem tölti fel mint várnám, és ennek hála a korrektor is elmászik. Ezenkívül viszont teljesen rendben van, úgyhogy aki nem küzd ilyen problémával, annak tökéletes lehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban.

Pocok1972

2014. október 30.

Mégiscsak öt csillagot kell adnom, mert bár nem vagyok szőke, de tegnap meglepve tapasztaltam, hogy bénaságom határtalan, van ugyanis pumpás adagolója a kicsikének, csak én egyszerűen nem vettem észre és mindennap lecsavartam a tetejét, még jó hogy egy "rúdszerű" valami van benne bakker, azon jön ki a cucc felül, ha felpattintjuk a kupakot :DDD Egy hónap használat után azt mondom kiváló termék, újravevős.

2014. október 12.
rengeteg primert kipróbáltam, az oriflame és a paese mellett ez a másik kedvenc, fincsi puha sima bőrt eredményez, a sminkkel jóban van, jól lehet rá alapozni, szépen terül rá a bb krém és az alapozó is, nem csúszik-mászik, megtartja a helyén a sminket, én nem érzem fullasztónak sem, jókora adag, ár-érték arányban is okés. az egy csillag levonás az adagolója miatt van, hogy ki találta ki ezt a megoldást nem tudom, de konkrétan egy rúd van az üvegcsében, kiemeled, és gyorsan a tenyérre, különben folyik szanaszét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 30.

2014. október 12.

Szilikonok: Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer