Deja Vu Világ

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Szappanok

Az E vitaminban gazdag olívaolaj kiemelkedően regenerálja és gyengéden ápolja a fáradt, érzékeny bőrt. A sheavaj az egyik legfantasztikusabb bőrtápláló. Alkotórészei elősegítik a sejtmegújulást. A bőrproblémák széles palettáján gyakran alkalmazható azok enyhítésére, pl. ekcéma, rosacea, leégés, hegesedés, ráncosodás kezelésében. Segíti visszanyerni a bőr rugalmasságát és puhaságát, használata után a kezelt felület selymessé válik.

A friss narancs és a puha, rózsára emlékeztető illatú geránium társítása igazán különleges élményben részesíti használóját.
A geránium illóolaja segít a lélek kiegyensúlyozásában, kitisztítja a gondolatainkat és megnyugtatja az elmét. A narancs a vidámságot és a szenvedélyt adja a keverékhez.
Együttesük igazán nyerő párost alkot, különleges, érzéki virágillatot, mely semmi máshoz nem hasonlítható.

Rendszeres használatától bőrünk puhává és hidratálttá válik.

Nem tartalmaz színezéket, a natúr olajok kombinációja adja kellemes, visszafogott színét.

Összetevők: szappanosított olívaolaj, szappanosított kókuszolaj, sheavaj, víz, 100% tisztaságú narancs illóolaj, 100% tisztaságú geránium illóolaj

munoom

2015. augusztus 19.

Nem az igazi, az én bőrömet eléggé kiszárította, és az illata is nagyon erős. Nem fogok belőle újat venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

sutokiss

2015. február 18.

Sajnos az illatával nem tudtam megbarátkozni, nekem nagyon erős. De lehet, hogy csak azért, mert a bio szappanokból is csak a kevés illóolajat tartalmazókat szeretem. A minősége, hatása rendben van, csak sajnos az illat is számít. Szerintem azoknak megfelelő lehet, akik szeretik a markáns illatokat, vagy tusfürdőket használnak tisztálkodáshoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 18.

Effendigirl

2015. január 25.

Arcmosásra használom néha, nem szárítja ki az arcomat, jó kis szappan:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Arcmosásra használom néha, nem szárítja ki az arcomat, jó kis szappan:).

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate