Deja Vu Világ

Ár:   690 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zatanii, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Kategória:   Hajfestékek

100% természetes henna por

Származási hely: India

Aanyta

2021. január 20.

Több mint egy éve hennázok. Bár hamarabb kezdtem volna...Nekem abszolút nem macerás, már az illatával is megbarátkoztam. Előtte sebes volt a fejbőröm a festékek miatt, bármilyet használtam. Amióta használom eltűnt a seb. Nem viszket a fejem, sőt a hajmosás is néha tolódik, mintha tovább bírná a hajam zsírosodás nélkül. A hajam puhább, csillogóbb, egészségesebb lett azóta.
A weboldalon amint megrendelem 1-2 nap alatt itt van maximum. A tulajdonos Eszter nagyon segítőkész, kedves hölgy. Az 500 grammosat veszem, gazdaságos, még kiszállítással is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

summer15

2019. május 22.

Nagyon meg vagyok elégedve, mind a termékkel, mind a céggel! :D Nagyon röülök, hogy írtatok róla!Tényleg tök jó fejek voltak, mert nekem is küldtek kis ajándékokat. Mi lenne, ha ezt a marketing fogást, más cégek is alkalmaznák?? :)

A termék: Nekem is az első hennázásom volt, mert bár a húszas éveimben járok, sajna már van pár ősz hajszálam (nem 5 szál...:) és nagyon zavartak, de nagyon nem akartam tönkre tenni a hajm valami vegyi méreggel. Használat és rendelés előtt elég sok fórumot végig lapoztam és a termékeknél is hezitáltam. Kicsit féltem, hogy mivel ez nem a legdrágább, nem lesz olyan jó. De erről szó sincs!
Próbatincseket is csináltam, mivel hajvágás után estem neki. :) Nekem alapból sötétbarna a hajam , a tincsek végei világosabbak. Ugyan ennek a márkának az indigójával kevertem és imádom az eredményt!!! :) Vöröses-barnás lett és az ősz hajszálak pedig rézvörösek vagy vmi olyasmi...szerintem nem ütnek el, sőt melír hatást keltenek. A vörösebb szín főleg, napfény hatására látszott eleinte, így még egyszer neki estem, de minimális indigót akkor is használtam. Valóban, a 3 napra éri el a végleges színét, azt viszont még nem tudom, hogy mennyi idő alatt nő le. De mivel tényleg szereti a hajam és puhább lett, azt se bánom, ha havonta utána kell festenem a tövénél. :)

Én zacsival dunsztolva aludtam, de a szag reggel felébresztett. Na igen, van egy bukéja, de a henna már csak ilyen! :)

Mindenkinek jó kísérletezgetést és inkább ezt vegyétek, mint az előre kikevert színeket! :) Amúgy én vízzel, meg illóolajjal, meg kis kávéval kikeverve egy használat során negyed zacsi hennát és annál kicsivel kevesebb indigót használtam el. Végül, de nem utolsó sorban, félhosszú hajjal és festés-szűzként gondoltam, segítség kell a felkenésként. Nem igaz! :D Kb úgy fel tudtam kenni, mint egy kevésbé folyós sampont és figyeltem rá, hogy hátul is jól befedje.

Update: 2 év telt el, de így is 5-6 hetente hennázok. Áttértem egyszerű henna porokra, amiket személyesen szállítási költség nélkül áttudok venni Bpen. Ma már csak a hennát használom, indigó nélkül. A sötét hajat nem teszik rikító vörössé, hanem csak élettel telibbé. Sokan megdicsérik a hajszínem ! Imádom, amikor a festés után vagyok első héttel és a hajam tapintása és színe is varázslatos! Bár anno egy fodrász le akart beszélni, mert, hogy nem képes fedni., de ez nem igaz!

Számomra a henna 6*! Mindenkinek ajánlom! :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Számomra a henna 6*! Mindenkinek ajánlom! :) :)

LolitaLolly

2019. január 5.

Pár hete vezettem be magam a hennázás rejtelmeibe és elsőként őt próbáltam ki, több mint biztos, hogy maradok is ennél a márkánál, mert a Deja vu világ honlapja is rengeteg hasznos információt tartalmaz a hennáról és sok segítséget ad hozzá, a kedvcsinálásról nem is beszélve (blog részleg és képek az eredményekről:)) De hogy a termékről is mondjak valamit: maximálisan elégedett vagyok, hozta azt amit írtak róla, gyönyörű vörösben úszó, ragyogóan fényes (!) hajkoronát varázsolt a sötétbarnából, viszont még csak egy alkalommal festettem vele, úgyhogy kíváncsian várom a folytatást. Mindenesetre nincs viszonyítási alapom más termékekhez, de azt gondolom, hogy árban, minőségben is tökéletes. A szállítás kifejezetten gyors, Karácsony előtt pár nappal rendeltem, 1 vagy 2 nap alatt kihozták. Számomra az a fontos, hogy teljesen növényi alapú/természetes legyen, minden kemikáliától mentesen és ezt megkaptam.

U.i.: aki kétkedne a hennázás terén, ne habozzon belevágni, mert külön élmény az otthoni boszorkánykodás, engem próbáltak lebeszélni és elvenni a kedvem a kevésbé széles látókörűek, de örülök, hogy belevágtam, nem bántam meg, hogy csak magamra hallgattam! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Deepy

2018. április 23.

Első hennázásként kezdtem ezzel, nagyon szeretem azóta is. A webshop szuper, gyorsan megérkezik a csomag, a leírás részletes és követhető, még a kezdő hennásoknak is. Nekem gyönyörűen befogta a hajam egészét, középbarna hajam van, 4 órán át hagytam rajta, csak citromlével kevertem ki. Másodjára adtam hozzá citromfűolajat is, csak az illata miatt, számomra nagyon átható a henna illata. De így illatos és puha lett a hajam. A hajtöveknél kissé macerás elkenni, hogy rendesen befogja, a régi hajfestéshez használt ecset kevésnek bizonyult, szó szerint tunkolni kellett a hajtövekhez a hennát. Ez a por nagyon jó minőségű, szép színt ad, és kiadós, a 100 gr fele is elég a vállig érő hajamhoz. Ja, és 2 hónap hennázás alatt látványosan sokat nőtt a hajam és nagyon jó tartású, vastagabb lett. Megy az 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Myrkky

2017. február 13.

Tényleg csak pozitív véleményt lehet elmondani a webshopról!! Én is kaptam egy kicsi illóolajat és egy hajbalzsam termékmintát ajándékba a rendelésem mellé. A hennát csak ajánlani tudom, aki kedveli az ilyen 100 gr-os kiszerelést! Minőségre hozza a testfestő hennák minőségét. Még csak egyszer rendeltem, nem tudom, hogy mindig egyforma-e a minősége. Előtte nagy Cosmio-kedvelő voltam, de legutóbb csalódtam, ezért próbálkozom mással, no meg szeretek különféle hennákat kipróbálni. (-: Ár-érték arányban még mindig a Neha vezet nálam. (-:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 13.

munoom

2015. augusztus 19.

Hát nem ilyen színre számítottam, miután lemostam a hennát, de kezdésnek nem rossz. Nagyon mély, burgundi vörösre színezte ugyanis az amúgy sötétszőke, vékony szálú hajam, és a 100 g-os kiszerelésnek a fele is elég lett volna, annyira hatékony. Ár-érték arányban meglepően olcsó, és fél évvel azután, hogy befestettem ezzel a hajam, még mindig vállalható a színe. Néhány napja még a fodrász is megdicsérte, milyen természetesen szépnek hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Effendigirl

2015. április 18.

Most hennáztam először, erre a hennára esett a választásom, és kiderült, hogy nagyon jó döntés volt:) A honlap valóban nagyon szép, kedvesek voltak és gyorsak (már egy-két nap múlva megérkezett a csomag), egy 'zacskó' henna náluk kevesebbe kerül, mint amilyen árat eddig bárhol láttam, még szállítási költséggel együtt is olcsóbban jöttem ki, mintha máshol vettem volna hennát. Részletes használati utasítást, mandarin illóolajat, kesztyűt is kaptam mellé:) (Most karácsonyi akciójuk van; minden rendelés mellé kapunk egy ajándék szappant. Szerintem megéri tőlük rendelni:)) Na szóval, nekem festett szőke hajam volt, világos-seszínű-barnás lenövésekkel. Csináltam próbatincset is a szőke részen, de az kicsit világosabb lett, mint amennyire akartam, ezért, még utoljára, használtam kémiai hajfestéket, így világosbarnák lettek az eddig szőke részek, és így ment a hajamra a henna. Igazán szép vörös lett az eredmény, minden megvilágításban kicsit más a színe, nagyon tetszik, és az is jó érzés, hogy nem káros. Öt csillag :)

Update: kb. 4-5x-i használat után is el tudom ezt róla mondani, kivéve az igazán szép vörös színt. Alapból a hajam szőkésbarna, én meg világos-rezes vörös hajat szeretnék. A hajamat viszont a henna csak sötét-vörösesbarnásra fogja be. Persze tudom, hogy ez nem a henna hibája, tudom, hogy nem tud világosítani, éppen ezért nem is vonok le csillagot. Próbáltam mindenfélét hozzákevergetni, kurkumát, citromlevet (azt alapjáraton is), fólia, stb., de csak nem sikerült világosabb színt elérnem. Úgyhogy pár napja vettem a boltban syoss oleo 6-76 meleg rézvörös árnyalatú hajfestéket, és azzal festettem be a hennát. Persze csináltam próbatincset is, sok helyen olvasni, hogy a henna és a vegyi festék nem feltétlenül szereti egymást. De minden jól ment, se furcsa szín, se furcsa eredmény, érzés nem volt, a kívánt rezes-vörös színt kaptam:). Hát igen, nem természetes, de akkor is..:) Jó ez a vörös szín :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

ercsibaby36

2015. február 4.

Mennyei, csúcs szuper :))) fantasztikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

Mennyei, csúcs szuper :))) fantasztikus

vszidonia

2015. január 26.

Először készültem hennázni. Vagyis henna-indigózni. Mindkét terméket innen rendeltem, végül csak a henna került fel. :) A hajam csillogó, pihe-puha, az ősz hajszálak teljesen "eltűntek". Szuper termék, szuper áron. A weboldal cuki, a kiszolgálás gyors, és én is kaptam egy kis ajándékot, valamint egy pár kesztyűt és egy használati útmutatót. Az első, de nem utolsó vásárlásom tőlük :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 26.

neko

2014. december 18.

Ár-érték arányban az eddigi legjobb amit találtam!
A neten olvastam róla egy leírást (http://beau-d-noir.blogspot.hu/2014/05/deja-vu-vilag-henna-hajfestes.html) és végül rászántam magam, hogy lecseréljem a korábban drágábban németországból hozatott hennámat.
Nem bántam meg:) Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 18.

Ár-érték arányban az eddigi legjobb amit találtam!
Nem bántam meg:) Csak ajánlani tudom mindenkinek!