Deja Vu Világ

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2015. április 17.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Dezodorok

Kizárólag természetes alapanyagokat tartalmaz, mégis hatékonyan veszi fel a harcot az izzadságszag ellen.

Férfiaknak, parfümöt használóknak tökéletes választás! Azoknak is jó szívvel ajánljuk, akik az eddigi változatok illatkombinációit nem érezték magukénak.

Nem tartalmaz káros anyagokat, csak és kizárólag természetes bőrápoló összetevőket: hidegen sajtolt értékes olajat, kakaóvajat, méhviaszt, a nem kívánatos szagokat semlegesítő szódabikarbónát és illóolajokat.

Nem a pórusok eltömítésével akadályozza meg az izzadást, hanem az izzadás folyamatába bele nem szólva a bőrön megjelenő izzadság szagát semlegesítik.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax