Deja Vu Világ

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zatanii, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Kategória:   Hajfestékek

100% természetes indigó por

Származási hely: India

Zatanii

2014. szeptember 4.

Ugyanazt tudom elmondani a márka indigójáról, mint a hennájáról. Jó minőségű, könnyű vele dolgozni és nagyon szép színű lesz tőle a hajam. Egyet sajnálok, hogy az indigó viszonylag hamar, 1-2 hét alatt kikopik, és marad a vöröses árnyalat (ez nem a márka hibája, eddig mindegyiknél ezt tapasztaltam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Az indigó szárított, zúzott levele. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, illatokat semlegesítő hatású összetevő. Használata egyre inkább elterjedt, mint természetes hajfestési alternatíva. A Wikipédia informciói alapján régen növényekből vonták ki, főleg az színagyag nevét viselő indigócserjéből, a ma a felhasznált indigó túlnyomó többsége viszont szintetikus. Az indigó önmagában kékesfekete, míg hennaporral vegyítve bronzbarna hajszínt eredményez.