Deja Vu Világ

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2014. december 30.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A menta aromavíz frissítő, serkentő, hűsítő hatása különösen test-és arcpermetként érvényesül. Egy kis flakon menta aromavíz a táskából előkapva és az arcra, szabad testfelületre permetezve segít a hosszú autóút vagy meleg irodai szoba fülledtségének elviselésében. A dekoltázsra rendszeresen alkalmazva feszesítő hatását is kiaknázhatjuk. Segíthet az utazási rosszullét ellen is, az arcra, nyakszirtre permetezve, vagy zsebkendőt átnedvesítve borogatásként. Merev izmok, rándulások kezelésére borogatáshoz adagolhatjuk, enyhíti a fájdalmakat. Néhány csepp borsmenta illóolaj hozzáadásával elsősegélyként, pakolásként a tarkón alkalmazva segíthet orrvérzésnél (kérjük, vegyék figyelembe a borsmenta illóolaj ellenjavallatait!). Hűsítő, frissítő hatását aknázzuk ki duzzadt lábakra vagy gyulladt visszerekre téve borogatásként. Ajánlott a koncentráció segítésére is, a tanulás hosszú órái után a tarkóra, kar- vagy térdhajlatba permetezve segít visszaszerezni frissességünket.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)