Deja Vu Világ

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2015. április 17.

Kategória:   Testápolók

Mi az, amit ha egyszer megtapasztalt, sosem fog elfelejteni? Ennek a kókuszvajnak az isteni kókuszillata!

Az üveg kupakját lecsavarva elfelejthetetlen kókuszillat árad, mely ennek a hidegen sajtolt extraszűz kókuszolajnak sajátossága.
Ez a tény azonban nemcsak a mesés illat miatt értékes, hanem azért, mert megmutatja, hogy a hidegsajtolás révén az olaj értékes összetevői nem károsodnak, és nem keletkeznek transz-zsírsavak sem.  Az így nyert kókuszvaj tehát a növény minden értékét magában hordozza.

Olvadáspontja alacsony, 24C, így a kéz melegétől és magasabb hőmérsékleten folyékony halmazállapotú.

Hatásai:

• gyorsan beszívódik a bőrbe és kiváló bőrápoló
  • antibakteriális hatású, megakadályozza a kisebb sebek felülfertőződését
  • megnyugtatja és ápolja az irritált bőrt
  • enyhíti a stresszt és a feszültséget
  • az egzotikus és a reform konyhák kedvelt alapanyaga

Alkalmazása:

• testápolás: masszázsolajként gyorsan felszívódik és hidratálja a bőrt
  • arcápolás: önmagában vagy más olajokkal keverve arcolajként
  • ajakápolás: egyszerűen kenjünk belőle egy borsónyit az ajkakra, és masszírozzuk be
  • borotválkozás után: megnyugtatja az irritált bőrt
  • szoptatós édesanyáknak: kiválló mellbimbó ápoló, főleg kisebesedéskor, mivel antibakteriális hatása segít megelőzni az esetleges mellgyulladást; a babára nézve is teljesen biztonságos
  • UV-védelem: enyhe fényvédő hatása van, már naphoz szokott bőrre alkalmazható
  • hajpakolásnak: töredezett hajvégekre
  • pattanásokra:  antibakteriális hatása révén segíti a gyógyulást.