Delia Cosmetics

Ár:   1000 Ft alatt   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, Módosítva: 2015. május 28.

Ár:   1000 Ft alatt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Jelizz

2018. június 15.

en egy koralll-narancs szinut vettem, olcso es szepen fed. 2 nap utan kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

en egy koralll-narancs szinut vettem, olcso es szepen fed. 2 nap utan kopik.

Bettina13

2016. november 5.

Tűzpiros árnyalatban volt meg. Gyönyörű színű, gyorsan szárad, pár napig nem is pattog. Viszont két-három felkenés után besárgult és borzasztóan kiszáradt tőle a körmöm. Alkalmi használatra jó, de cseppet sem minőségi, hosszútávon csak tönkrevágja az ember karmait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Dézi

2015. május 17.

Nekem a 148-as árnyalat van meg, ami egy rózsaszínes- narancsos szín. Egy rétegben is nagyon szépen fed és extra gyorsan szárad. Szeretem az ecsetét is, mert szép egyenletesen viszi fel a lakkot, nem csíkoz. Maga a termék nagyon folyékony, de könnyű vele dolgozni. Nagyon fényes, olyan mintha gél lakk lenne. Nekem eddig nagyon tetszik, a tartósságáról még írok később, mert csak egy napja van rajtam. Megelőlegezem neki az 5 csillagot, mert olyan hamar szárad, hogy még reggel hatkor is megérné vele lakkozni munka előtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.