Delia Botanical Flow Revitalizáló Arcszérum 7 Féle Olajjal Száraz, Érzékeny, Vízhiányos Bőrre

Delia Cosmetics

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: TOMkos, Módosítva: 2019. június 28.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

95%ban természetes alapanyagokból készült bőrregeneráló arcszérum.

Hatóanyagok: kenderolaj, aloe vera, szőlőmag olaj, szemfényű gyógynövénykivonat, E-vitamin

• Parabének, szilikonok vagy mesterséges színezékek nélkül.
  • 50%-a kenderolaj – védi a bőrt a nedvesség elvesztésétől, rekonstruálja és táplálja azt, miközben javítja a bőr általános állapotát.
  • A Q10 koenzim és az E-vitamin antioxidáns tulajdonságai fiatalító és regeneráló hatásokkal bír.
  • A szérum hatásait az alábbi olajok fokozzák: szőlőmag, szója, pamut, rizs és napraforgó

Delia Botanical Flow Regeneráló arcszérum - új, bontatlan
Ár: 700Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, fóliás, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után posta vagy foxpost