Delia Cosmetics

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   GoodsMarket   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2015. június 18.

Lelőhely:   GoodsMarket
Kategória:   Hajápolók

Megszűnteti a nem kívánt sárgás árnyalatot és hamvas fényt biztosít a hajnak.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bleauwsy

2021. október 17.

Ez egy csoda! Úgy voltam vele, hogyha nem is válik be, legalább nem került sokba... Ehhez képest kiválóan teljesít. Úgy használtam, ahogy az előírás javasolta, hajmosás végén öblítettem a lilás a folyadékkal. Gyönyörű szürkés/hamvas hajszínt kaptam, a narancs részeket is szépen letompította és a fehér részeket is sikerült megfognia. A lenövés és a festék határa szép egyenletes színátmenetté vált. Az új festéshez képest picit sötétebb lett a hajszínem, de tökéletes opciónak bizonyult 2 festés közt és addig sem színezővel bénázok, illetve lila sampont sem kell feltétlen használni mellé, anélkül is jól dolgozik. (Mindent befog a fürdőben, ha a tömény folyadék mellémegy.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 17.

bugosgizi

2016. augusztus 17.

Aránylag jó ez a hamvasító. De jobban működik a dobozos hajfestékekkel. Azt, amit a fodrászom használ arra minimálisan hat. A hajam alját szürkíti meg nagyobb mennyiségben. De ha egy kicsit csempészek a balzsamomba, akkor kicsit élénkít a színén. Kissé szárít ezért érdemes jó hatékony hajpakolást használni hozzá.
Ár érték szempontból kifejezetten előnyös. De ha elfogy a jövőben nem ezt fogom venni.

Update: Elkezdtem magamnak festeni a hajam. Elengedhetetlen kelléke lett a hajfestésemnek. Egy átlagos teljesítményű hajfestéket kiigazít szín ügyileg. Végre van megoldás a vörös pigmentek ellen.
Mindenki dícséri a hajszínem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Mindenki dícséri a hajszínem. :)