Delia Cosmetics

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: TOMkos, Módosítva: 2019. július 15.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Taurine, argán olaj, karbamid és hialuronsav tartalmú gél mindennapi bőrápoláshoz. Nedvességet pótló, ultra-hidratáló hatóanyagok mellett az UVA és UVB SPF 15 fényvédővel bír. Védi a bőrt a kiszáradás és káros napsugárzás ellen. A legmodernebb krém-gél formula segíti az azonnali felszívódást. Nem zsírosít, friss érzést biztosít a bőrnek.