Delia Cosmetics

Ár:   249 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaboanett92, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetone 0 0Water / Aqua Glycerin h 0 0

GergelyneTesiVass

2019. augusztus 18.

Virágos illatúnak hirdetett termék, bár megszagolva azért keveredik az illatba némi szúrósság is. Nagyon olcsó körömlakklemosó, amelyből nekem kicsit többre volt szükségem a megfelelő hatékonysághoz. Kedves ötlet a virágra emlékeztető kupak a csomagoláson. Tapasztalatom alapján nem szárítja a körömágybőrt. Én a rózsaszín színűt használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

bivienn

2015. november 14.

Szerettem, mert szépen leszedte a körömlakkot és nem volt túr maró sem az illata. Kár, hogy azóta nem találom sehol. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

PiciBrigii

2015. július 11.

Olcsó és 2-t adtak. Jól leviszi a körömlakkot!Célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

Olcsó és 2-t adtak. Jól leviszi a körömlakkot!Célnak megfelel.

szaboanett92

2014. augusztus 24.

Olcsóboltban vett, kis kék üveges, de szerintem hatékony! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Olcsóboltban vett, kis kék üveges, de szerintem hatékony! :)

Acetone 0 0