Delia Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: rosa.love, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Testápoló krém apró ezüst színű csillámokkal minden bőrtípusra. Gyömbér kivonata feszesíti a bőrt és segít megőrizni annak fiatalságát. Az ezüst pigmentek egészséges ragyogást kölcsönöznek a bőrnek.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

rosa.love

2014. július 8.

Szuper ez a testápoló, az ezer forint amennyibe kerül, nem pénz érte. Nem is tudom, van-e jelenleg ehhez hasonló csillámos testápoló a drogériák kínálatában ilyen áron. Nagyon apró, finom szemcsés csillámokkal van tele, baromi jól néz ki a bőrön. Lábra és kulcscsontra szoktam kenni,nem egész testre. Volt már csillámos púderem, csillámos spray-m, csillámos testolajam, de ezt szeretem a legjobban. A hatása nem közönséges és hivalkodó,hanem elegáns,és nem is ragad. 2 éve vettem és még mindig megvan a fele,mert kevés is elég belőle és csak nyáron használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 8.