Demeter

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zita.czinege, Módosítva: 2016. január 14.

Kiszerelés:   30 ml és 100 ml

Babaillat. AJohnosn@Johnson baba hintőpor illata.

A Demeter Fragrance egyik legnépszerűbb terméke.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Eszti0714

2023. február 10.

Az igazi babapúder, mellék illat nélkül. A rózsaszín Johnson's testápoló jut róla eszembe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 10.

Dudoka77

2021. december 27.

Bűbájosan babás, bújós, ártatlan, csecsemős kisszobákat idéző rózsaszín púderillat, mely annyira kellemes és melengető, hogy egész nap érezni szeretném, ám pont az a baj vele, hogy egy órán belül nyomtalanul eltűnik. Persze, persze, nem egy tömény koncentrációjú parfüm, csak cologne, de ennél akkor is nagyobb intenzitást várnék. Szerintem egy hét alatt el tudnám fújkálni, ahhoz pedig drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 27.

Kodi

2021. január 15.

Atyaég, hogy én ezt milyen régóta meg akarom rendelni. Most megtettem. Nem teljesen Johnson's Baby és nem is teljesen Secret Powder, valahol a kettő közt, közelebb a Johnson's rózsaszín illatvilágához, ami nem baj, mert én imádom őket, kár, hogy nem egy az egyben olyan. Valaki azt írta a fragranticán, hogy legjobban a Johnson's fehér púderéhez hasonlít, ebben lehet valami. Nagyon gyengéd púder, kb. 2-3 órát érzem magamon aztán eltűnik, majdnem teljesen bőrközeli lesz. Ez egy cologne-hoz képes elég jó teljesítmény, semmi gond. Aztán este történik valami, és visszatér egy picit másképp, nagyon érdekes. Nem nehéz púder érdemes vele próbálkozni, pici baba mellé meg pláne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 15.

via0408

2018. november 19.

Egyet értek az előttem szólóval! Egy az egyben Secret Powder, és imádom. Azt a dezodort használtam évekig, szóval nosztalgikus illat. Csak az a baj, hogy nagyon nem tartós. Az ember felfújja, és 2-3óra múlva nyoma sincs, úgyhogy inkább az ágyra szoktam lefekvés előtt. De azért nem bánom, hogy beszereztem. Isteni illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Piscinke

2018. április 17.

De sokáig kerestem olyan valamit, ami hasonlít a régi Secret Powder dezodorra! Na, ez pont olyan. És a csomagolása is kifejezetten tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

animania

2016. február 27.

Megrendeltem én is. Ennél picit többet vártam. Nem tartósságban vagy hatósugárban, csak illatban. Tényleg babapúderes, de valahogy mégsem az. Számomra a babapúder illat kicsit mást jelent. Lefekvés előtt szoktam fújni a csuklómra, mert akkor viszont nagyon jól esik. Egyébként talán egy órát érzem magamon. De hát csak edc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

mooo

2016. február 10.

Pontosan azt kapja az ember lánya amit várhat! Ez egy babapúder illatú, gyengébb intenzitású illat! Egy picit többet vártam- bár nem tudom miért- de csalódott nem vagyok. Fürdés után finom babatestápoló, puha pizsi és 2 fújás Demeter Baby Powder és tökéletes, fincsi, bújós érzés! Ez nálam egy esti, összebújós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 10.