Demeter

Ár:   5000 Ft és 12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, Módosítva: 2016. január 5.

Ár:   5000 Ft és 12 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   online külföldről

Igazi Hawaii életérzés :) A frissen szedett kókusz illata. Édeskés, friss, ropogós és zöld kókusz- nem a cukrozott zacskós termékre hasonlít.

Ár: CSERE! , Eladó: emitaylor23
Állapot: 120 ml, Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint
Ár: CSERE! , Eladó: emitaylor23
Állapot: 120 ml, Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint

melwin

2018. március 20.

Alig vártam, hogy kipróbáljam, de sajnos csalódás. Elsőre tényleg a frissen feltört kókuszt juttatja eszembe, de aztán ez kb 5 másodperc alatt eltűnik. Aztán talán egy nagyon pici naptejes beütése lesz, majd amolyan rossz minőségű kókuszlikőr, amin érzed az alkohol szagát is. Egyáltalán nem édes, ami számomra nem lenne baj, de nagyon mű. A tartóssága borzasztó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 20.