Demeter

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Myrtle, Módosítva: 2020. június 16.

Lelőhely:   online külföldről

Illatjegy: könyv

Ár: 3500 Ft , Eladó: Myrtle
Állapot: 20/30 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost

nevaneva

2020. július 20.

Kedves Krémmániás társ jóvoltából egy 10 ml-s adagot tesztelgetek.
Engem ez a parfüm lenyűgözött teljesen, mert valóban számomra tökéletesen felidéz egy hangulatot a könyvekhez kapcsolódóan. Legerősebben az jutott eszembe róla, mikor régen, felvételire készülve sokat ültem a Szabó Ervin Könyvtár bölcsészeti olvasótermében, a sötétbarna fával berendezett régies teremben, sok könyvespolc és bőrkötéses lexikon, régi könyv között. Fogalmam sincs, hogy akkor éreztem-e ilyen illatot, de az élményt azonnal felidézte most a parfüm.
De sokféle könyv-illat van, biztos van, akinek nem ez jutna róla eszébe. Pl. a párom szerint hangsúlyozzam ki, hogy nem frissen nyomtatott papír illat, mert az nagyon nem ilyen...
A másik, ami eszembe jutott róla, mivel kifújáskor erős bőr-illat jön, mintha a régi nagy bőr utazóládák illatát érezném, legalábbis azt ilyennek képzelem.
Szerintem ez egy különleges illatélmény. Nagyon egyetértek Myrtle-lel, amikor egy másik Demeter-illatnál írja, hogy nagyon jól meg tudnak jeleníteni hangulatokat, nekem ez itt teljesen így történt.
Én 3-4 óránként frissítem, hogy újra és újra érezzem, de nem feltétlenül kellene. Viszont más rajtam nem nagyon érzi, csak én, úgyhogy senkit nem zavarok vele.
Szerintem egy kipróbálást megér, mert különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

Kedves Krémmániás társ jóvoltából egy 10 ml-s adagot tesztelgetek.
Szerintem egy kipróbálást megér, mert különleges.